فروش کلیه دستگاه های گان، روتاری پن،لوازم جانبی کامل و… به قیمت عمده
فروش کلیه لوازم اورجینال،سوزن گان، مایع استنسیل، کاغذ استنسیل،رقیق کننده،لوازم کامل  میکروپیگمنتیشن،لوازم کامل میکروبلیدینگ،پوست مصنوعی، رنگ های اورجینال و…
ارسال به تهران و شهرستان پس از واریز وجه

شماره های تماس:

۰۹۱۲۰۸۵۴۹۶۳

دستگاه گان:

این دستگاه کاشت رنگ بسیار قوی دارند و نحوه کار اینگونه است که میله سوزن به سطح زیرین پوست وارد می شود و با این کار جوهر رنگ را داخل پوست تزریق می کند.

دستگاه روتاری پن:

از دستگاه پن برای تتو صورت هم بدن استفاده می شود، این دستگاه یک ابزار ساده در عین حال حرفه ای می باشد ، با این دستگاه به دلیل قدرت بالا می توان طرح های بزرگ روی پوست های ضخیم ایجاد کرد.

کاغذ استنسیل:

برای اجرای طرح دقیق تاتو روی پوست نیاز به یک الگو هست که به وسیله کاغذ استنسیل صورت می گیرد با استفاده از آن می توان سخت ترین طرح ها را روی بدن برای تاتو کشید.این کاغذ شامل کاربن ، محافظ کاربن و برگ های پشت و رو کاربن هست.

وسایل میکروپیگمنتیشن:

با استفاده از دستگاه‌های میکروپیگمنتیشن و وسایل استریل این امکان را به مشتری می‌دهد که بنا به تقاضای او نسبت به ارائه یک آرایش دائمی و ایمن اقدام کند. ارتباط اجزای ثابت و قابل تعویض این دستگاه قطع است و این  تضمینی برای سلامت انجام آن از نظر انتقال نیافتن بیماری از فردی به فرد دیگر است.

وسایل میکرو بلیدینگ

تجهیزات لازم برای میکروبلیدینگ شامل قلم میکروبلیدینگ، سوزن میکروبلیدینگ، رنگ مخصوص میکروبلیدینگ و بی حسی مناسب می باشد میکروبلیدینگ یک روش انجام آرایش دائمی بوده و زیر مجموعه تاتو به حساب می آید که جدیدتر بوده و نیمه دائم به حساب می آید.