آموزش تاتو بدن در تهران| آموزشگاه تاتو بدن در تهران | کلاس آموزش تاتو بدن

 

مراکز اصلی تاتو بدن

  آیا بهترین مراکز آموزش تاتو بدن در تهران را می شناسید؟ تاتو بدن هنر تابیدن طرح ها، مدل ها و نقاشی ها روی بدن است که با ملاحظه بر نوع قابلیت ها و تبحر های تاتو کار اقسام مدل ها و طرح های متنوعی دارد. اگر تمایل دارید به بازار کار تاتو وارد شوید یا دوست دارید که به یادگیری آن بپردازید بایستی در تعیین آموزشگاه تاتو بدن در تهران دقت کافی به خرج دهید.

در سال های اخیر آموزشگاه ها و کلاس آموزش تاتو خیلی زیاد شدند اما برای تعیین یک کلاس آموزش تاتو بدن مطلوب بایستی به مسائلی دقت نمود که بتوانید بر این اساس متناسب ترین آموزشگاه را برای سپری نمودن ادوار مبتدی و پیشرفته طی نمایید. بهتر است بدانید برای اینکه به یک تاتو کار حرفه ای تبدیل شوید بایستی به آموزشگاه های موثق تاتو رجوع نمایید و از چگونگی دوره های آن و گواهی نامه این دوره ها سوال کنید.

بهتر است در مرکزی اسم نویسی کنید که مدرس های آن از پیشینه کاری بالا و مسلط به برندها و نوین ترین تکنیک های روز دنیا باشند تا برای مبدل شدن به یک تاتو کار ماهر از استادان حرفه ای این حیطه تجارب بسیاری کسب نمایید.

کلاس آموزش تاتو بدن در تهران

  تاتو بدن یکی از زیر مجموعه های صنعت نقاشی است با این اختلاف که مداد یا قلم مو شما در تاتو سوزن و سیستم، رنگ نیز همان رنگ تاتو و کاغذ شما پوست اشخاص است. آموزشگاه تاتو بدن در تهران با عرضه گواهی نامه موثق از فنی و حرفه ای مبادرت به آموزش تاتو بدن می نماید. شخص می تواند با آموزش تاتو بر روی بدن اشتغال زایی و درآمد خیلی مطلوبی به دست آورد، در این صورت ضروری است که در ادوار تاتو در مراکز موثق تاتو مشارکت نموده و در پایان گواهی نامه بین المللی را به دست آورد.

بایستی نسبت به هنر نقاشی و طراحی مقداری آگاهی داشته باشید تا بتوانید در این حیطه تبحر هایی را کسب نمود. در مجموع در آموزشگاه تاتو بدن در تهران تمامی ابزار و وسایل تاتو بدن هم عرضه می شود. در این آموزشگاه ها هنر جوها از حمایت مستمر مدرسین برای ورود آنها به بازار کار برخوردار خواهند بود. بعد از پایان دوره های آموزش تاتو به هنر جو ها گواهی نامه معتبر و بین المللی اهدا خواهد شد.

دوره های آموزش تاتو بدن در تهران

شناسایی پوست

شناسایی تاتو و بررسی آن

شناسایی اقسام متنوع سوزن و به کارگیری آنها در تاتو

شابلون سازی و بازگرداندن طرح عدم نیاز به تبحر در نقاشی

شناسایی و کار با دستگاه های تاتو بدن

عکس، تعلیم و اعمال کلیه سبک ها و طرح های تاتو بدن من جمله گری وایت، مائوری، تریبال، دات ورک، آبرنگی، سه بعدی، گری واش، بیومکانیک، تراش پولکا و… هنر جو ها بعد از آموزشات لازم بر روی یک مدل زنده بعد از یک جلسه تمرین می نماید. هنر جو ها به جای استفاده از ورق با پوست انسان تعامل دارند در این صورت ضروری است که برای مبدل شدن به یک تاتو کار ماهر بایستی تمامی تخصص های کافی را به دست آورند و با تمامی تجهیزات و سیستم ها آشنا شوند و همچنین شیوه کار آنها را بدانند.

عوامل تاثیر گذار بر قیمت تاتو بدن

 

تاتو بدن به اجرای تصاویر همیشگی و ثابت روی پوست گفته می شود که این تصاویر را توسط دستگاه با دست روی بدن می کشند و دوام بالا و دائمی دارد که بایستی به وسیله اشخاص حرفه انجام گیرد.

از عوامل موثر بر قیمت تاتو بدن می توان به این مورد اشاره نمود که کلاس آموزش تاتو بدن توسط چه کسانی اداره می شود و آیا تعلیم آنها اصولی است یا خیر؟

بسته های آموزش و تعلیم تاتو حاوی آشنایی با کلیه سیستم های تاتو می باشد که در مشخص نمودن قیمت اثر بخش خواهد بود.

به چه میزانی بر روی تبحر و تسلط هنر جویان زمان و انرژی گذاشته شده است که این مسئله نیز از عوامل موثر بر قیمت تاتو بدن خواهد بود. در حقیقت در مسئله آموزش هنر های آرایشی نبایستی سطح کیفی را قدی تعیین نمود؛ زیرا که افراد بسیاری هستند که با مبالغ ناچیز تعلیم دیده اند ولی تعالیمی که در سطح خیلی پایین و ابتدایی می باشند پس برای اینکه بتوان به یک تاتو کار حرفه ای تبدیل شده بایستی در اماکن و مراکز موثق و معتبر که دارای اساتید متبحری هستند ثبت نام نمود.

آشنایی با عوارض تاتو بدن

عوارض تاتو بدن به وسیله اشخاص غیر ماهر عوارضی نظیر درد بسیار، خونریزی مکان تاتو شده را دارد. سوزن های متنوع این کار برای بخش های مختلف پوست کاملا متمایز می باشد. اگرچه این سوزن ها به غلط بکاربرده شوند هم دوام پایینی خواهد داشت و هم خون بسیاری از جای تاتو بیرون خواهد آمد.

اگرچه تاتو کار بهداشت را مدنظر قرار ندهد و به این اصول توجه ننماید امراض مسری و واگیر دار از فردی به فرد دیگر انتقال داده می شود. اگر تاتو بدن توسط اشخاص حرفه ای انجام نشود امکان ایجاد مشکلات پوستی برای برخی اشخاص وجود دارد نظیر ایجاد ورم در پیرامون رنگ تاتو مخصوصا اگر رنگ آن قرمز باشد علائمی از حساسیت به رنگ می باشد.

تاتو می تواند سبب عفونت های موضعی شود علائم این عفونت ها قرمزی، تورم، خشکی نظیر چروک و حرارت می باشد. اگرچه ایمنی در این کار رعایت نشود می تواند به عنوان راهی برای سرایت عارضه های عفونی نظیر هپاتیت B از فردی به فردی دیگر شود.

شیوه برگزاری آموزشگاه تاتو بدن در تهران

 

برگزاری کلاس آموزش تاتو بدن به شیوه خصوصی، نیمه خصوصی و همچنین عمومی می باشند. معمولا تعداد اشخاصی که در کلاس های خصوصی شرکت می کنند ۱ الی ۳ نفر می باشند در کلاس های نیمه خصوصی ۳ الی ۵ نفر و عمومی ۵ الی ۱۵ نفر می باشند. احتمال برگزاری این کلاس ها در اواخر هفته برای راحتی افراد شاغل که در طول هفته نمی توانند در آن شرکت نمایند. از مزایای آموزشگاه های تاتو بدن در تهران می توان به دادن خوابگاه به هنرجو هایی که از شهرستان تشریف می آورند اشاره نمود.

انواع لوازم و ابزار آلات تاتو بدن

 

ابزار و لوازم دوره آموزش تاتو بدن شامل اقسام قلم طراحی، شابلون های پلاستیکی و کاغذی، الکل، پنبه، مواد ضدعفونی کننده، سیستم های ویژه تاتو، سوزن های مختلف تاتو، رنگ، حلال و پاک کننده تاتو و…می باشد. در ادوار آموزشی معمولا یک پکیج ابزارآلات عمومی به هنرجو ها به طور رایگان عرضه می شود.

آموزش تاتو بدن در تهران با ابزار متنوع

 

تاتو بدن معمولا با ابزار الات متنوعی صورت می گیرد که به آنها خواهیم پرداخت:

تاتو با شابلون

در حقیقت یک مدل آماده است که از آن برای تاتو استفاده می کنند همچنین از این شابلون ها برای تاتو حنا به طور غیر دائم هم استفاده می شود. در آموزشگاه های معتبر این کار به شیوه عملی آموزش داده می شود.

تاتو با گان

گان به تعبیر تفنگ تاتو می باشد که در حقیقت به قسمتی از سیستم اجرا تاتو گفته می شود که وظیفه آن این است که رنگدانه های تاتو را به زیر پوست منتقل نماید؛ که در حقیقت ضامن ایمنی و بهداشت کار می باشد.

تاتو سه بعدی

در حقیقت در این روش مدل های تاتو را عمق داده و تاتو از حالت دو بعدی خارج شده و در این صورت سبب ایجاد خطای دید شده که دید بشر را به بعد سوم سوق می دهد.

راهنمایی های کلیدی برای تاتو بدن

اعمال تاتو بدن برای نخستین بار بسیار مهیج و پر اضطراب می باشد. شخص می تواند با دقت نمودن به چندین نکته و تکنیک به آسانی از این استرس رهای یابید و با خیالی آسوده تر طرح و مدل دلخواه خویش را بر روی بدن خود تاتو نمایید.‌

برای این کار به هیچ وجه عجله ننمایید.

اغلب امکان دارد خیلی زود وسوسه شوید که یک مدل زیبا یا یک نوشته ویژه را بر روی بدن تاتو نمایید و بخواهید در اولین زمان آن را انجام دهید. این مبادرت کاری غلط و خطرناکی است. در ابتدا بایستی کمی تحقیق نمایید و تاتو کار را بیابید که به شیوه کاملا هنرمندانه تاتو را انجام دهد. وگرنه ناچار خواهید شد پول بسیاری را خرج نمایید تا به طرح مورد نظر خود برسید.

کلیه پرسش های خود را راجع به تاتو بپرسید.

هر زمان که قصد انجام تاتو بدن را داشتید بایستی پیش از آن تمام پرسش هایی نظیر مراحل اعمال تاتو، تدابیر تدابیر مرکز یا هر مسئله دیگر که به این مسئله مرتبط باشد را در مشاوره نخست از این گروه بپرسید. اگر آنها به راحتی جواب سوالات شما را بی کم و کاست جواب دادند پس می توانید به آنها اعتماد نمایید، در غیر این صورت اگر از جواب به سوالات شما طفره رفتند و از جواب به پرسش هایی در خصوص ایمنی یا نکات بهداشتی سرباز زدند مطلوب است به مراکز معتبر تر بایستی رجوع نمود.

مرکز تاتویی را بیابید که از نظر بهداشتی کاملا ایده آل باشد.

شدیدا پیشنهاد می شود اگر آلودگی بسیار در مراکز تاتو مشاهده نمودید فوری از آنجا خارج شوید. مکانی که این عمل در آنجا صورت می گیرد بایستی پاکیزه و عاری از هر نوع آلودگی باشد. مکان اعمال تاتو بایستی تمیز باشد چرا که احتمال ایجاد عفونت همواره در این کار وجود دارد. در این صورت اگر مکان تتو کاری مرتب و تمیز نباشد به هیچ وجه کار خود را در آنجا انجام ندهید.‌

شخص تاتو کار پیش از اعمال این کار بایستی بعضی مبادرت های لازم را انجام دهد.

او بایستی در مقابل شما از سوزن تمیز و آکبندی استفاده نماید. این کار هم بایستی با دستان تمیز و دستکش صورت گیرد. این اصول هم بایستی در خصوص جوهر تاتو رعایت شود. همانگونه که واقف هستید سوزن آلوده قطعا سبب مریضی می شود. هپاتیت B, C و ایدز چند نمونه بارز از مسائلی هستند که می توانند کل زندگی شخص را تحت الشعاع قرار دهند و درمان قطعی هم ندارند.

اگر تاتو کار سوزن نویی را از بسته بندی بیرون نیاورد این حق مسلم شما است که این نکته را به او تذکر دهید، دقت به نکات ایمنی از سوی تاتو کار امری ضروری است. اگر او به این مسئله اهمیت نداد بهتر است خیلی زود آنجا را ترک نمایید.

علائم حساسیت به جوهر را در پوست خویش وارسی نمایید.

بدترین پیشامدی که امکان دارد در خصوص تاتو زدن پیش آید این است که پوست نسبت به جوهر آن آلرژی داشته باشد. البته این گونه آلرژی خیلی کم پیش می آید اما می تواند خیلی سخت و دردناک باشد. عکس العمل آلرژی بدن به جوهر امکان دارد با جوش های باد کرده و درد و ناراحتی همراه باشد.

به زمان لازم برای اعمال مراحل تاتو خویش توجه نمایید.

تاتو زدن همانند برخی از امور نیست که در یک لحظه در خصوص آن تصمیم بگیرید و در زمان خوردن غذا آن را اجرا نمایید زمان لازم را برای تعین تاتو کار معتبر و مطمئن، اعمال تاتو و مواظبت های پس از آن تخصیص دهید. بهتر است حتی الامکان یک روز را برای ان مدنظر قرار دهید. همواره درنگ وجود دارد اغلب اوقات روال کار خیلی زیاد تر از میزان پیش بینی شده شما طول می کشد، پس بهتر است خود را برای این موارد مهیا سازید و هیچ گونه فشار زمانی و استرس برای شخص تاتو کار تولید نکنید.

در خصوص مقدار محو شدن اقسام رنگ های مخصوص تاتو پژوهشهای انجام دهید.

جوهر قرمز همواره فوری تر از رنگ های دیگر مجذوب و از بین می رود. اینگونه رنگ به راحتی به وسیله بدن تجزیه می شود در این صورت احتیاج به بازسازی و مواظبت بیشتری دارد. جوهر سفید نیز می تواند مسائل شبیه را اعمال نماید چرا که با گذشت زمان احتمال دارد متمایل به رنگ زرد شود.

تفاوت تاتو آبرنگی با سایر تاتوها

مسئله دیگری که بایستی پیش از اعمال تاتو آن را مدنظر قرار داد این است که تاتو های آبرنگی در قیاس با تاتو هایی که با خط های معلوم و تمیز همواره خیلی زود حالت نخستین خود را از دست می دهند. اطلاع از این نکات و پژوهش در خصوص مشخصه رنگ ها می تواند در انتخاب دقیق تلفیق رنگی که زیاد تر از زمان و حوصله شما به نگهداری، بازسازی و رجوع مکرر به Body Tattoo School احتیاج نداشته باشد کمک شایانی می کند.  

بهترین آموزشگاه تاتو بدن در تهران بر چه اساسی تعیین میشود؟

بهترین آموزشگاه بر اساس اساتیدی که دارد یا نحوه آموزش های جدیدی که ارائه میکند تعیین میشود.

آموزش تاتو بدن در تهران را بصورت مبتدی آموزش میدهید یا بصورت حرفه ای؟

شما بعد از ثبت نام در آموزشگاه بصورت صفر تا صد آموزش را از سطح مبتدی شروع کرده و بصورت حرفه ای به پایان می رسانید.

آیا کلاس آموزش تاتو بدن از ابتدا بر روی مدل واقعی انجام میپذیرد؟

با توجه به شروع کار هر هنرجو ابتدا آموزش بر روی پوست مصنوعی انجام میشود و بعد کسب تجربه روی مدل واقعی به هنرجو آموزش داده میشود.

هزینه آموزش تاتو بدن در تهران بر چه اساسی تعیین میشود؟

هزینه کلاسها و آموزش تاتو برا اساس شرایط ثبت نام،انتخاب دوره آموزشی و نوع اساتید هر آموزشگاه تعیین میشود.

دوره های آموزش تاتو بدن در تهران به چه شکلی است؟

شناخت پوست،شناخت سبکهای تاتو بدن،شناخت و کار با دستگاه های تاتو بدن،شناخت انواع سوزن و نوع کاربرد آن،آموزش و اجرای تمام سبکهای بدن

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

code