آموزش تاتو بدن در تهران | آموزشگاه تاتو بدن در تهران | کلاس آموزش تاتو بدن

مراکز اصلی تاتو بدن

آیا بهترین مراکز آموزش تاتو بدن در تهران را می شناسید؟ 

تاتو بدن هنر تابیدن طرح ها و مدل ها روی بدن است که با ملاحظه بر نوع قابلیت ها و تبحر های تاتو کار اقسام مدل ها و طرح های متنوعی دارد.

اگر تمایل دارید به بازار کار تاتو وارد شوید یا دوست دارید که به یادگیری آن بپردازید بایستی در تعیین آموزشگاه تاتو بدن در تهران دقت کافی به خرج دهید.

در سال های اخیر آموزشگاه ها و کلاس آموزش تاتو خیلی زیاد شدند اما برای تعیین یک کلاس آموزش تاتو بدن مطلوب بایستی به مسائلی دقت نمود که بتوانید بر این اساس متناسب ترین آموزشگاه را برای سپری نمودن ادوار مبتدی و پیشرفته طی نمایید.

برای اینکه به یک تاتو کار حرفه ای تبدیل شوید بایستی به آموزشگاه های موثق تاتو رجوع نمایید و از چگونگی دوره های آن و گواهی نامه این دوره ها سوال کنید.

در مرکزی ثبت نام کنید که مدرس های آن از پیشینه کاری بالا و مسلط به برندها و نوین ترین تکنیک های روز دنیا باشند.

برای تبدیل شدن به یک تاتو آرتیست حرفه ای بهترین اساتید این هنر که تجارب بسیاری دارند انتخاب کنید تا جدیدترین متدهای روز را خدمت شما ارائه بدهند.

آموزش تاتو بدن در تهران

قیمت آموزش تاتو بدن در تهران

آموزش تمامی سبکهای تاتوی بدن شامل
‎تری دی _ تری بال _ پرتره _ گری واش _ بلک گری _ دات ورک _ بلک لایت _ مائوری _ سیلور بک

فول بک _ فول هند _ و … 📣آموزش تمامی سبک های تاتو بدن به شیوه ای متحیرکننده از مبتدی

تا حرفه ای 🖊💯👍. (تهران)

✅تايم کلاسها بصورت خصوصي هم برگزار میشود🏃‍♀️

کلاس خصوصی +جزوه مطالب آموزشی تاتو

‎کلاسها (خصوصی ) از ساعت 10 الی 6 برگزار میشود.

به همراه مدرک بين المللي معتبر قابل استعلام

مشاور تخصصی شما 09120854963

⭕️ ثبت نام چند روز قبل از واریز بیعانه

⭕️ارائه کلیه تجهیزات تاتو به صورت تک و عمده و ارسال به تمام نقاط کشور زیر قیمت بازار

💎آموزش👇👇 12جلسه

🔷1 : جلسه تئوری ؛ شناخت دستگاه سوزنرنگ_بی حسی و تمام لوازم مورد نیاز در انجام تاتو، تنظیم دستگاه،طرز انتقال طرح روی بدن _ طرز کاور ،ترمیم و _ اصول نگه…

🔷2 : تمرین عملی طرح های تریبال _مائوری _ فونت روی پوست مصنوعی

🔷3 : تمرین عملی طرح های دات ورک _ بلک لایت.

🔷 4 :تمرین عملی طرح های سه بعدی و طرز سایه سازی طرح های مختلف

🔷5 :تمرین عملی طرح های پرتره _ گری واش _ بلک گری

کلاس آموزش تاتو بدن در تهران

تاتو بدن یکی از هنرهای جدید است با این تفاوت که مداد یا قلم مو شما در تاتو سوزن و سیستم، رنگ نیز همان رنگ تاتو و کاغذ شما پوست اشخاص است. آموزشگاه تاتو بدن در تهران با عرضه مدرک بین المللی مبادرت به آموزش تاتو بدن می نماید.

شخص می تواند با آموزش تاتو بر روی بدن اشتغال زایی و درآمد خیلی مطلوبی به دست آورد، در این صورت ضروری است که در ادوار تاتو در مراکز تخصصی تاتو شرکت نموده و در پایان گواهی نامه بین المللی را به دست آورد.

برای یادگیری تاتو نیازی به داشتن هنر نقاشی و طراحی نیست و شما بدون یادگیری این هنر میتوانید یک تاتوکار حرفه ای بشوید. در مجموع در آموزشگاه تاتو بدن در تهران تمامی ابزار و وسایل اموزش تاتو بدن هم عرضه می شود. در این آموزشگاه ها هنر جوها از حمایت مستمر مدرسین برای ورود آنها به بازار کار برخوردار خواهند بود. بعد از پایان دوره های آموزش تاتو به هنرجوها گواهی نامه معتبر و بین المللی اهدا خواهد شد.

دوره های آموزش تاتو بدن در تهران

شناسایی پوست

شناسایی تاتو و بررسی آن

شناسایی اقسام متنوع سوزن و به کارگیری آنها در تاتو

شابلون سازی و بازگرداندن طرح عدم نیاز به تبحر در نقاشی

شناسایی و کار با دستگاه های تاتو بدن

عکس، تعلیم و اعمال کلیه سبک ها و طرح های تاتو بدن من جمله گری وایت، مائوری، تریبال، دات ورک، آبرنگی، سه بعدی، گری واش، بیومکانیک، تراش پولکا و… هنر جو ها بعد از آموزشات لازم بر روی یک مدل زنده بعد از یک جلسه تمرین می نماید. هنرجوها به جای استفاده از ورق با پوست انسان تعامل دارند در این صورت ضروری است که برای مبدل شدن به یک تاتوکار ماهر بایستی تمامی تخصص های کافی را به دست آورند و با تمامی تجهیزات و سیستم ها آشنا شوند و همچنین شیوه کار آنها را بدانند.

یادگیری تاتو حرفه ای

به عنوان یک هنرجو در آکادمی تهران تاتو ، یاد خواهید گرفت که چگونه یک هنرمند حرفه ای شوید و راه صدها تاتو آرتیست بسیار موفق و با تجربه را که طی 15 سال گذشته آموزش داده ایم، دنبال کنید. شما با یک مربی بین المللی یادگیری خود را شروع می کنید و آموزش خود را در یکی از کلاس های ما تکمیل می کنید. پس از اتمام کار، یک پیشنهاد شغلی تضمینی در یکی از استودیوهای ما خواهید داشت.

به عنوان یک هنرجو خالکوبی، به صورت آنلاین در یک کلاس مجازی زنده شروع خواهید کرد. هنگامی که الزامات کلاس مجازی خود را قبول کردید، آماده هستید تا دوره کارآموزی خود را در یکی از آموزشگاه ما تکمیل کنید. دوره های یادگیری معمولاً 1 سال طول می کشد.

کلاس های تاتو در بر اساس مدل سنتی است که برای پاسخگویی به نیازهای بازار کار به روز شده است. کارآموزی شما به صورت آنلاین در یک کلاس مجازی زنده شروع می شود، جایی که شما در مراحل اولیه کارآموزی خود با تاتوکار خود به صورت انفرادی کار می کنید.

پس از گذراندن الزامات آموزش کلاس مجازی کار از خانه، آماده هستید تا دوره حرفه ای خود را در یکی از آکادمی هایی ما بصورت عملی تکمیل کنید. هنگامی که در استودیو هستید، آموزش می بینید که تتوهای بی عیب و نقص را روی مشتریان اجرا کنید، در حالی که تجربه کاری و پیشرفت حرفه ای را به دست می آورید که برای راه اندازی حرفه خود به عنوان یک هنرمند حرفه ای خالکوبی نیاز دارید.

عوامل تاثیر گذار هزینه آموزش تاتو بدن

تاتو بدن به اجرای تصاویر همیشگی و ثابت روی پوست گفته می شود که این تصاویر را توسط دستگاه با دست روی بدن می کشند و دوام بالا و دائمی دارد که بایستی به وسیله اشخاص حرفه انجام گیرد.

از عوامل موثر بر قیمت تاتو بدن می توان به این مورد اشاره نمود که کلاس آموزش تاتو بدن توسط چه کسانی اداره می شود و آیا تعلیم آنها اصولی است یا خیر؟

بسته های آموزش و تعلیم تاتو حاوی آشنایی با کلیه سیستم های تاتو می باشد که در مشخص نمودن قیمت اثر بخش خواهد بود.

به چه میزانی بر روی تبحر و تسلط هنرجویان زمان و انرژی گذاشته شده است که این مسئله نیز از عوامل موثر بر قیمت تاتو بدن خواهد بود. 

افراد بسیاری هستند که با مبالغ ناچیز تعلیم دیده اند ولی آموزش ها در سطح خیلی پایین و ابتدایی می باشند.

پس برای اینکه بتوان به یک تاتو کار حرفه ای تبدیل شده بایستی در مراکز معتبر که دارای اساتید حرفه ای هستند ثبت نام نمود.

آکادمی تهران تاتو آمادگی این را دارد تا با معرفی اساتید بین المللی و داشتن مجهزترین مرکز تاتو در تهران،با کیفیت ترین خدمات در زمینه تاتو و آرایش دائم صورت را خدمت شما علاقه مندان ارائه نماید.

کلاس آموزش تاتو بدن

عوارض آموزش نادرست تاتو بدن

خدمات تاتو بدن به وسیله اشخاص غیر ماهر عوارضی نظیر درد بسیار، خونریزی مکان تاتو شده را دارد. سوزن های متنوع این کار برای بخش های مختلف پوست کاملا متمایز می باشد. اگرچه این سوزن ها به غلط بکار برده شوند هم دوام پایینی خواهد داشت و هم خون بسیاری از جای تاتو بیرون خواهد آمد.

اگرچه تاتو کار بهداشت را مدنظر قرار ندهد و به این اصول توجه ننماید امراض مسری و واگیر دار از فردی به فرد دیگر انتقال داده می شود. اگر تاتو بدن توسط اشخاص حرفه ای انجام نشود امکان ایجاد مشکلات پوستی برای برخی اشخاص وجود دارد نظیر ایجاد ورم در پیرامون رنگ تاتو مخصوصا اگر رنگ آن قرمز باشد علائمی از حساسیت به رنگ می باشد.

تاتو می تواند سبب عفونت های موضعی شود علائم این عفونت ها قرمزی، تورم، خشکی نظیر چروک و حرارت می باشد. اگرچه ایمنی در این کار رعایت نشود می تواند به عنوان راهی برای سرایت عارضه های عفونی نظیر هپاتیت B از فردی به فردی دیگر شود.

شیوه برگزاری آموزشگاه تاتو بدن در تهران

برگزاری کلاس آموزش تاتو بدن به شیوه خصوصی، نیمه خصوصی و همچنین عمومی می باشند. معمولا تعداد اشخاصی که در کلاس های خصوصی شرکت می کنند 1 الی 3 نفر می باشند در کلاس های نیمه خصوصی 3 الی 5 نفر و عمومی 5 الی 15 نفر می باشند.

 احتمال برگزاری این کلاس ها در اواخر هفته برای راحتی افراد شاغل که در طول هفته نمی توانند در آن شرکت نمایند. از مزایای آموزشگاه های تاتو بدن در تهران می توان به معرفی خوابگاه به هنرجو هایی که از شهرستان تشریف می آورند اشاره نمود.

سرفصل های آموزشگاه تاتو بدن

آماده کردن و ساخت مواد مصرفی

رعایت نکات بهداشتی

تمیز کردن پوست 

طراحی مدل مورد نظر روی بدن مشتری

تاتو کردن بدن با دستگاه

بکارگیری سوزن های مختلف در طراحی تاتو

کاربرد رنگ ها در سایه زدن تاتو

انواع لوازم تاتو بدن

ابزار و لوازم دوره آموزش تاتو بدن شامل اقسام قلم طراحی، شابلون های پلاستیکی و کاغذی، الکل، پنبه، مواد ضدعفونی کننده، سیستم های ویژه تاتو، سوزن های مختلف تاتو، رنگ، حلال و پاک کننده تاتو و…می باشد. در ادوار آموزشی معمولا یک پکیج ابزارآلات عمومی به هنرجو ها به طور رایگان عرضه می شود.

آموزش تاتو بدن در تهران با ابزار متنوع

تاتو بدن معمولا با ابزار الات متنوعی صورت می گیرد که به آنها خواهیم پرداخت:

تاتو با شابلون

در حقیقت یک مدل آماده است که از آن برای تاتو استفاده می کنند همچنین از این شابلون ها برای تاتو حنا به طور غیر دائم هم استفاده می شود. در آموزشگاه های معتبر این کار به شیوه عملی آموزش داده می شود.

تاتو با گان

گان به تعبیر تفنگ تاتو می باشد که در حقیقت به قسمتی از سیستم اجرا تاتو گفته می شود که وظیفه آن این است که رنگدانه های تاتو را به زیر پوست منتقل نماید؛ که در حقیقت ضامن ایمنی و بهداشت کار می باشد.

تاتو سه بعدی

در حقیقت در این روش مدل های تاتو را عمق داده و تاتو از حالت دو بعدی خارج شده و در این صورت سبب ایجاد خطای دید شده که دید بشر را به بعد سوم سوق می دهد.

انواع لوازم تاتو بدن
دستگاه تاتو بدن

مشاوره تخصصی برای تاتو بدن

اعمال تاتو بدن برای نخستین بار بسیار مهیج و پر اضطراب می باشد. شخص می تواند با دقت نمودن به چندین نکته و تکنیک به آسانی از این استرس رهای یابید و با خیالی آسوده تر طرح و مدل دلخواه خویش را بر روی بدن خود تاتو نمایید.‌

اغلب امکان دارد خیلی زود وسوسه شوید که یک مدل زیبا یا یک نوشته ویژه را بر روی بدن تاتو نمایید و بخواهید در اولین زمان آن را انجام دهید. این مبادرت کاری غلط و خطرناکی است.

در ابتدا بایستی کمی تحقیق نمایید و تاتوکار را بیابید که به شیوه کاملا هنرمندانه تاتو را انجام دهد. وگرنه ناچار خواهید شد پول بسیاری را خرج نمایید تا به طرح مورد نظر خود برسید.

تاتو به نشانه ای از هویت تبدیل شده و اگر به فکر یادگیری آن هستید، در مراکز حرفه ای ثبت نام کنید و توصیه های آنها را در مورد نکات آموزشی یادداشت کنید. انجام ورزش با بدن تاتو شده مشکلی ندارد. در واقع ورزشکاران زیادی هستند که در هر اندازه و در قسمت های مختلف بدن خود خالکوبی می کنند. با این حال، افراد زیادی هستند که تعجب می کنند آیا می توان با یک بدنی که تازه تتو شده ورزش کرد؟ اگر می خواهید پاسخ را بدانید و شک خود را در مورد خالکوبی و فعالیت های ورزشی حل کنید،با نا هنراه باشید.

کلیه پرسش های خود را راجع به تاتو بپرسید

هر زمان که قصد انجام تاتو بدن و تاتو صورت را داشتید بایستی پیش از آن تمام پرسش هایی نظیر مراحل اعمال تاتو، تدابیر تدابیر مرکز یا هر مسئله دیگر که به این مسئله مرتبط باشد را در مشاوره نخست از این گروه بپرسید.

اگر آنها به راحتی جواب سوالات شما را بی کم و کاست جواب دادند پس می توانید به آنها اعتماد

نمایید، در غیر این صورت بدنبال مراکز با کیفیت تری برای یادگیری تاتو باشید تا تمامی خدمات شما

را انجام بدهند.

بهترین مرکز تاتو را انتخاب کنید

شدیدا پیشنهاد می شود اگر در مرکز تاتو بدن مشاهده نمودید که از لحاظ بهداشتی کیفیت پایینی دارد فوری از آنجا خارج شوید. 

مکان اعمال تاتو بایستی تمیز باشد چرا که احتمال ایجاد عفونت همواره در این کار وجود دارد. در این صورت اگر مکان تتو کاری مرتب و تمیز نباشد به هیچ وجه کار خود را در آنجا انجام ندهید.‌

رعایت نکات بهداشتی در آموزشگاه تاتو بدن

تاتوکار باید برای خدمات تاتو از سوزن تمیز و آکبند استفاده نماید. این موارد در خصوص جوهر تاتو نیز باید رعایت بشود. همانگونه که واقف هستید سوزن آلوده قطعا سبب مریضی می شود. هپاتیت B, C و ایدز چند نمونه بارز از بیماری هایی هستن که از طریق سوزن آلوده قابل انتقال هستند .

اگر تاتو کار سوزن نویی را از بسته بندی بیرون نیاورد این حق مسلم شما است که این نکته را به او تذکر دهید، دقت به نکات ایمنی از سوی تاتو کار امری ضروری است. 

علائم حساسیت به جوهر تاتو

بدترین پیشامدی که امکان دارد در خصوص تاتو زدن پیش آید این است که پوست نسبت به جوهر آن آلرژی داشته باشد. البته این گونه آلرژی خیلی کم پیش می آید اما می تواند خیلی سخت و دردناک باشد. عکس العمل آلرژی بدن به جوهر امکان دارد با جوش های باد کرده و درد و ناراحتی همراه باشد.

زمان لازم برای اعمال مراحل تاتو 

 زمان لازم را برای انتخاب تاتوکار حرفه ای، اعمال تاتو و مواظبت های پس از آن تعیین دهید.

یک روز کامل را برای آن مدنظر قرار دهید.اغلب اوقات روال کار خیلی زیاد تر از میزان پیش بینی شده شما طول می کشد، پس بهتر است خود را برای این موارد مهیا سازید و هیچ گونه فشار زمانی و استرس برای شخص تاتو کار وارد نکنید.

پک لوازم تتو

تفاوت تاتو آبرنگی با سایر تاتوها

مسئله دیگری که بایستی پیش از اعمال تاتو آن را مدنظر قرار داد این است که تاتو های آبرنگی در قیاس با تاتو هایی که با خط های معلوم و تمیز همواره خیلی زود حالت نخستین خود را از دست می دهند. 

اطلاع از این نکات و پژوهش در خصوص مشخصه رنگ ها می تواند در انتخاب دقیق تلفیق رنگی که زیاد تر از زمان و حوصله شما به نگهداری، بازسازی و رجوع مکرر به Body Tattoo School احتیاج نداشته باشد کمک شایانی می کند.  

جوهر قرمز همواره فوری تر از رنگ های دیگر مجذوب و از بین می رود. اینگونه رنگ به راحتی به وسیله بدن تجزیه می شود در این صورت احتیاج به بازسازی و مواظبت بیشتری دارد. جوهر سفید نیز می تواند مسائل شبیه را اعمال نماید چرا که با گذشت زمان احتمال دارد متمایل به رنگ زرد شود.

سوالات متداول

بهترین آموزشگاه تاتو بدن در تهران بر چه اساسی تعیین میشود؟

بهترین آموزشگاه بر اساس اساتید بین المللی و نحوه آموزش هایی که ارائه میکند تعیین میشود.

آموزش تاتو بدن در تهران را بصورت مبتدی آموزش میدهید یا بصورت حرفه ای؟

شما بعد از ثبت نام در آموزشگاه بصورت صفر تا صد یادگیری را از سطح مبتدی شروع کرده و بصورت حرفه ای به پایان می رسانید.

آیا کلاس آموزش تاتو بدن از ابتدا بر روی مدل واقعی انجام میپذیرد؟

با توجه به شروع کار هر هنرجو ابتدا آموزش بر روی پوست مصنوعی انجام میشود و بعد کسب تجربه روی مدل واقعی به هنرجو آموزش داده میشود.

هزینه آموزش تاتو بدن در تهران بر چه اساسی تعیین میشود؟

هزینه کلاسها و آموزش تاتو برا اساس شرایط ثبت نام،انتخاب دوره آموزشی و نوع اساتید هر آموزشگاه تعیین میشود.

دوره های آموزش تاتو بدن در تهران به چه شکلی است؟

شناخت پوست،شناخت سبکهای تاتو بدن،شناخت و کار با دستگاه های تاتو بدن،شناخت انواع سوزن و نوع کاربرد آن،آموزش و اجرای تمام سبکهای بدن

هزینه یادگیری تاتو
آموزش تخصصی تاتو بدن
24 پاسخ
 1. نگین
  نگین گفته:

  من تهران هستم و میخواستم تاتو یاد بگیرم دوستم آکادمی شما رو معرفی کرد امیدوارم بتونم تو همه دوره ها شرکت کنم و مدرک تاتو بگیرم

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   مبتونبد با شماره تماس در ارتباط باشید یا اینکه فرم رزرو ثبت نام آنلاین رو پر کنید ما با شما کلاسها را هماهنگ خواهیم کرد

   پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   آکادمی تهران تاتو لوازم مورد نیاز تاتو رو برای فروش داره میتونید از تو سایت اقدام به خرید این لوازم کنید

   پاسخ
 2. سینا
  سینا گفته:

  شرایط کلاسها به چه نحوی میباشد چون ما چند نفر هستیم میخواهیم تاتو رو بطور کامل یاد بگیریم

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   کلاسها بصورت تخصصی و عمومی برگزار میشود بهتون پیشنهاد میکنم از طریق فرم رزرو در سایت ثبت نام کنید

   پاسخ
 3. محمد علیجانی
  محمد علیجانی گفته:

  میخام از تجربه خودم برای همه هنرجویان بگم اساتید تهران تاتو بسیار حرفه ای هستن و تا اخرین مرحله به شما نکات را یاد خواهند داد من بعد از یادگیری تاتو تونستم تو یک مرکز کارمو شروع کنم بهتون پیشنهاد میکنم برای ثبت نام زودتر اقدام کنید .

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   با تشکر اقای علیجانی از اینکه آکادمی تهران تاتو رو برای یادگیری تاتو انتخاب کردید.

   پاسخ
 4. رمضانی از کرج
  رمضانی از کرج گفته:

  سلام ایا دوره های شما شامل تخفیف هم میشود یعنی ما میتونیم تو زمان مشخصی که تخفیف دارید شرکت کنیم ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   تو زمان های خاصی از طرف آکادمی تخفیف هایی در نظر گرفته میشود که میتونید تو اون زمان ثبت نام کنید . باری کسب اطلاعات بیشتر با شماره 09120854963 تماس بگیرید.

   پاسخ
 5. حبیب پور
  حبیب پور گفته:

  خواستم بدونم آموزشگاه شما در کدام منطقه از تهران هستش ؟

  پاسخ
 6. علیخانی
  علیخانی گفته:

  من میخاستم بدونم ایا مدرک تاتو زیر نظر فنی و حرفه ای هستش یا نه چون خیلی از سایتها این مورد رو نوشتن و تاکید دارن که فنی حرفه ای مدرک رو تایید میکنه

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   مدرک تاتو زیر مجموعه فنی و حرفه ای نیست و همکاران برای تبلیغ مجموعه شون این موارد رو در سایت شون ذکر میکنن

   پاسخ
 7. nader
  nader گفته:

  بهترین آکادمی آموزش تاتو در تهران بدون شک شما هستید با تشکر از زحمات خانم همایونی

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   ممنون از شما انشااله در ادامه به هدفی که براش تلاش کردید برسید و یک تاتوکار موفق بشوید .

   پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   در آکادمی هم استاد خانم و هم استاد آقا فعالیت میکنند

   پاسخ
 8. grf2
  grf2 گفته:

  ایا هزینه های اموزش تاتو برای افرادیکه در شهرستان هستند متفاوت هستش ممنون میشوم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   خیر،هزینه ثبت نام همه افراد یکسان می باشد فقط عزیزان شهرستانی باید هزینه اسکان خود را بپردازند .

   پاسخ
 9. قادری
  قادری گفته:

  آیا بعد از اتمام کلاسها جزوه آموزشی به هنرجوها داده میشود ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بله به تمامی هنرجویان جزوه و فیلم اموزشی داده خواهد شد

   پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   باید در انتخاب آموزشگاه خود دقت کنید تا بتوانید با اساتید حرفه ای تمام مراحل تاتو را با موفقیت به پایان برسانید.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 - (31 امتیاز)