آموزش میکروبلیدینگ با جدیدترین روش در ایران

آموزش تخصصی میکروبلیدینگ همین امروز با تخفیف تکرار نشدنی 70 درصد جز 3 نفر ثبت نام ما باشید .

آموزش حرفه ای با ارائه مدرک بین المللی و بهترین اساتید،پر هنرجوترین آکادمی ایران

آموزش میکروبلیدینگ ابرو این روزها در صنعت آرایش و زیبایی جایگاه ویژه ای پیدا کرده است در خصوص روش های زیبا سازی ابرو است. با استفاده از این روش می توان ابروهای زیبا و منحصر به فرد را طراحی نمود و آنها را به حالت های پرپشت نشان داد. این کار در واقع به عنوان یک روش آرایش که به صورت نیمه دایم است شناخته می شود.

در گذشته خانم هایی که از ابرو های کم پشت رنج می بردند، برای رفع این نقیصه از مداد و یا ژل ابرو برای پرپشت نمودن بهره می بردند.

 استفاده از مداد و شاید موارد از این دست شاید هیچگونه عوارضی را به دنبال نداشته باشد، اما در دراز مدت آدم را خسته می کند و دیگر حوصله انجام آن را هر روز ندارد. علاوه بر آن نیز امکان دارد روزانه خطوط ابرو جابجا شده و آن زیبایی را که باید داشته باشند، نتوانند اجرا کنند.

میکروبلیدینگ چیست؟

امروزه یکی از روشهایی که جایگزین استفاده از مداد و ژل ابرو شده است میکروبلیدینگ است. روش جدید این امکان را دارد که به مدت یک سال شما را از آرایش روزانه و طراحی ابرو و …خلاص کنند. میزان تراکم ابرو با کمک آن بسیار بیشتر از حالت اصلی نشان داده و دیگر کم حجمی قبل به چشم مخاطب مشخص نخواهد بود.

آموزش میکروبلیدینگ

چرا میکروبلیدینگ

داشتن ابروهای نازک، ناهموار یا تکه تکه می تواند چالش برانگیز باشد. گذراندن ساعت‌های بی‌شماری در مقابل آینه، احساس ناامنی، تلاش برای رفع آن‌ها باعث می‌شود تا به این فکر باشید که بخواهید ابروهای منظم تری داشته باشید.

به همین دلیل است که میکروبلیدینگ در تهران تاتو می تواند لحظه ای تغییر دهنده زندگی باشد و می تواند به این چرخه معیوب پایان دهد و شما را از زنجیره ابروهای ناقص رها کند!

آموزش میکروبلیدینگ در کشور بسیار محبوب است و در این سالها خیلی خوب تدریس داده میشود. این هنر چند سال پیش وارد ایران شده و به شما این امکان را می دهد که به ابروها و در نتیجه کل صورت ظاهری طبیعی بدهید.

میکروبلیدینگ یک تکنیک دستی است که بنابراین بدون استفاده از دستگاه انجام می شود و از طریق معرفی رنگدانه ها با استفاده از ابزار ویژه ای ساخته شده از چند سوزن بسیار نازک آغشته به رنگدانه رنگی، آنها به شما این امکان را می دهند که به طور دقیق یک مو را در هر زمان کاشت کنید. فرمی عالی به ابروها هماهنگ با فرم صورت می دهد. علاوه بر این، این روش با ایجاد مجدد یک قوس ابروی جدید در جایی که به دلایل مختلف (آلوپسی، حذف بد موهای زائد و …) وجود ندارد یا با مداخله در صورت نازک شدن، موهایی مشابه با موهای طبیعی به دست آورید.

یک جلسه تقریباً دو ساعت طول می‌کشد و معمولاً بعد از 3 تا 4 هفته به لمس کردن نیاز است تا تأثیر جلسه اول افزایش یابد و در صورت روشن شدن رنگ مداخله شود.

در پایان دوره پس از حضور منظم در دروس، گواهی آکادمی صادر می شود که گواهی آمادگی عملی و فنی کسب شده توسط هنرجو در میکروبلیدینگ است. این مدرک قابل استفاده در موسسات زیبایی، آرایشگاه ها و غیره میباشد.

چرا آموزش میکروبلیدینگ در تهران تاتو

زمانی که نوبت به انجام یک روش میکروبلیدینگ می‌رسد، تفاوت در مهارت‌ها، تجربه و هنر بین افراد می‌تواند بسیار گسترده باشد و نتایج و هزینه‌های این روش نیز بسیار زیاد است. حقیقت این است که همه میکروبلیدرها به یک اندازه ساخته نمی شوند، بنابراین حتی اگر هزاران نفر در سراسر ایران میکروبلیدینگ را اجرا می کنند، روشی که توسط آکادمی تهران تاتو آن را اجرا می کنند متفاوت است.

اساتید حرفه ای ما آموزش میکروبلیدینگ را با سبک منحصر به فرد و شناخته شده جهانی خودمان در فرم دادن به ابروها انجام می دهند. این تکنیک خاص چندین سال است که در حال اجرا است و به طور مداوم توسط آکادمی ما و با در دسترس قرار گرفتن محصولات جدید (رنگدانه، سوزن، و غیره) و پیشرفت های جدید تکمیل شده است. زمانی که برای پرورش و توسعه هنرآموزان خود در تهران تاتو صرف کردیم نشان میدهد ما در این زمینه پیشرفت خیلی خوبی داشته ایم.

ما چیزی جز ارائه شگفت انگیزترین آموزش ها به هنرجویان انجام نمی دهیم. برای اینکه بتوانیم این کار را درست آموزش بدهیم، باید مطمئن بشویم که شما برای یادگیری آماده هستید. درست مانند یک هنرمند که برای شروع یک اثر هنری به یک بوم خالی نیاز دارد، اساتید تهران تاتو از شما می خواهند که محدودیت های مورد نظر را رعایت کنید تا مطمئن شوند شما بهترین کار را یاد میگیرید.

هنرمندان تهران تاتو شاهکاری را خلق کردند که با زیبایی طبیعی خود ترکیب شده است،ما در مجهزترین آکادمی تاتو تهران جدیدترین روش ها را به شما آموزش خواهیم داد .

قیمت آموزش میکروبلیدینگ

ارایه جدیدترین هاشور و میکروبلیدینگ مینیاتوری توسط مربی بین المللی خانم دارای مدارک مربیگری بین المللی از انگلیس و آلمان

👈با استفاده از بهترین دستگاههای محرک رشد مو و بهترین رنگ‌های اورجینال دنیا در محیطی کاملا استریل و بهداشتی

👈70 درصد تخفیف دوره آموزشی میکروبلیدینگ فیبروز بصورت خصوصی و‌ گروهی با ارایه مدرک بین المللی از انگلستان و آلمان

انواع هاشور و بلیدینگ نچرال،تیغ ماهی،کرکی مویی،سه بعدی،نانو بروز و مینیاتوری

⭐️ اعطاي مدرك بين المللي اكسفورد انگلستان بصورت رايگان به سه هنرجوی اول ثبت نام امروز

⭐️ از کاملا مبتدی تا حرفه ای بصورت کارگاه عملی و کاملا تضمینی، آموزش كامل نحوه ورود به بازار کار توسط مدرس برتر و بین المللی خانم رادمهر 09101625638

 

یادگیری صفر تا صد میکروبلیدینگ

این هنر یکی از پرطرفدارترین تکنیک های صنعت آرایشگری است که علاقه مندان زیادی دارد .

یکی از مهمترین نکات مهم در میکروبلیدینگ زیبا شناختی صورت است،برای اینکه شما بتوانید مشتریان خود را راضی نگه دارید باید در این مورد اطلاعات کافی را کسب کنید و تمامی مدل های صورت را بشناسید و به یاد داشته باشید که تمامی مدلها در چند بخش بیشتر تقسیم نمیشوند و یادگیری آن کار سختی نمی باشد.از طرف دیگر شما باید بهترین رنگ را برای پوست مشتری خود انتخاب کنید .

به یاد داشته باشید تمام مدل های ابرو دارای نقاط کانونی هستن از این رو نحوه کشیدن آنها کاملا با هم متفاوت است.

شیوه پیاده سازی میکروبلیدینگ

مکانیسم اثر میکروبلیدینگ به این صورت است که قلم مخصوصی برای این کار استفاده می شود که دارای حدودا 10 سوزن بسیار ریز در نوک آن با سر شیب دار هستند. در واقع این سوزن ها علی رغم روشهای تاتو و … به داخل پوست نفوذ نمی کنند، بلکه بر روی سطح آن برس هایی مانند برش به وسیله ی کاغذ انجام می دهند.

برش هایی که با این سوزن ها ایجاد می شود بسیار ریز می باشند. پس از آن رنگ دانه های مخصوص از طریق همین برش ها به لایه های زیرین هدایت می شود. زمانی که خطوط ریز بر روی ابرو ایجاد می شود، اینطور مشخص است که رویش ابرو ها را نشان می دهد.

میزان ماندگاری در آموزش میکروبلیدینگ

میکروبلیدینگ در بالا بردن میزان ماندگاری بی تاثیر نیست. فیبروز نمودن ابرو ها به عنوان یکی از روش های نیمه دائمی در دنیا شناخته شده است. این مساله نشان می دهد این روش هم از عمر ابدی برخوردار نیست و پس از مدتی به طور کلی پاک خواهد شد و به ترمیم دوباره نیاز پیدا خواهد کرد.

 شاید برای بیشتر کسانی که در این حوزه در حال کارآموزی هستند و یا مشتریانی که می خواهند آن را بر روی ابروی خود اجرا کنند، این سوال پیش آمده باشد که اصلا میزان ماندگار آن چه مقدار است؟

شرایط مورد نیاز در ماندگاری میکروبلیدینگ

در پاسخ به این سوال قبل از هر چیز باید عنوان کرد که شرایط بدنی و پوست افراد و نیز موادی که استفاده می شود تاثیر بسیار زیادی در میزان طول عمر ابرو و بلاخص انجام روش میکروبلیدینگ دارد؛ اما اگر بخواهیم زمانی را برای این کار بیان کنیم باید گفت که یک سال تا یک سال و نیم میتواند دوام بیاورد.

خانم هایی که پوست صورت آنها چرب است از ماندگاری کمتری برخوردار است و نهایتا پس از یک سال باید آن را تکرار کنند و ترمیم سازی را انجام دهند، در مقابل خانم هایی که دارای پوست نرمال هستند تا 18 ماه نیازی ترمیم ندارند و می توانند از آن لذت ببرند.

 نکته ای که در این میان باید به آن اشاره شود این است که آموزش دیدگان این روش باید مشتریان خود را از میزان ماندگاری و زمان مراجعات بعدی آگاه سازند تا قبل از محو شدن و یا کم رنگ شدن نسبت به ترمیم آن اقدام شود.

روش های پاک کردن میکروبلیدینگ

در آموزش میکروبلیدینگ یکی از سوالاتی که همیشه مطرح است پاک کردن این نوع آرایش ابرو است. در واقع پاسخ این سوال مثبت است و می توان آن را پاک کرد.

پیگمنت ها مورد استفاده در این روش غالبا هیچ نوع تغییر رنگی بر روی پوست ایجاد می کنند و جای لک و یا هر مشخصه دیگری بر روی پوست باقی نمی ماند.

برای آنکه آرایش به وسیله این متد را پاکسازی کرد از یک نوع حلال که مخصوص این کار است بهره می گیرند.

زمانی که فرآیند ترمیم صورت می گیرد در هفته اول نتیجه ی ابتدایی حاوی پر رنگ تر بودن ابرو می باشد که این امر کاملا طبیعی بوده و به مرور زمان این پر رنگی از بین رفته و ابرو ها به رنگ دلخواه و انتخابی مشتری در خواهند آمد.

 افرادی که این کار را انجام می دهند به هر دلیلی امکان دارد از انجام آن رضایت نداشته باشند.

برای این کار می توان درخواست پاک کردن آن را داد. البته درخصوص پر رنگ تر بودن ابرو ها در روز های ابتدایی به هیچ وجه نباید نگران بود و این یک امر کاملا طبیعی می باشد پس از چند روز رنگ اصلی آن مشخص می شود.

میکروبلیدینگ
mikrobliding

نکات مهم در انجام آموزش میکروبلیدینگ

این نکات به طور کلی به دو بخش تقسیم خواهند شد، بخش اول آن مربوط به انجام میکروبلیدینگ و مراقبت های قبل از آن است و بخش دوم نیز به اقداماتی که بعد از انجام آن لازم است انجام شود. در ذیل هر کدام از آنها را به تفصیل برای شما بیان خواهیم کرد.

مراقبت های قبل از آموزش میکروبلیدینگ

به طور کلی برای آموزش میکروبلیدینگ باید قبل و بعد آن یک سری اقدامات را برای مشتریان آموزش داد تا با حصول نتیجه ی بهتری همراه باشند. مشتریان باید بدانند که از یک هفته قبل انجام آن نباید به هیچ عنوان موهای ابروی خود را بردارند.

در دو هفته مانده به انجام کار این مطلب را آموزش می دهند که نباید طی مدت ذکر شده در مقابل آفتاب مستقیم قرار بگیرند و از حضور در مکان های با نور مستقیم و مداوم خودداری نمایند.

در هفته پایانی روش های زیبایی پوست از جمله فیشال، لایه برداری و پاکسازی پوست به هیچ عنوان نباید انجام شود. مصارف ویتامین A و محصولاتی که سرشار از رتینول هستند در یک ماه مانده به آن باید قطع گردند.

در روزی که فرد برای انجام آن آماده می شود، نباید به باشگاه برود و از انجام ورزش خودداری نماید. انجام بوتاکس در سه هفته پایانی باعث عدم نتیجه مطلوب می شود که باید آن را مد نظر داشت.

روغن ماهی و ویتامین E به دلیل رقیق کردن زیاد خون از طرف پزشک متخصص منع مصرف دارند و از خوردن آنها در هفته ی پایانی باید خودداری کرد. نکته ای که باید در این میان به آن اشاره کرد این است که در دوران شیردهی و بارداری به دلایل پزشکی نباید این کار را انجام دهید.

همچنین در سه روز مانده به آن هم از رنگ کردن مو و ابرو خودداری نمایید. با نظر داشت به رعایت مواردی که ذکر شد، باید در روز انجام این متد از مصرف مشروبات الکلی و داروهای ایبوپروفن و آسپرین ها و نیز قهوه دوری نمود.

مراقبت های بعد از آموزش میکروبلیدینگ

یکی از مهمترین قسمت های تاتو بدن و انجام میکروبلیدینگ مربوط به مراقبت های بعد از انجام آن است؛ که باید به صورت دقیق و با برنامه اجرا شود. یک هفته ی اول باید موارد زیر با دقت هرچه تمام تر انجام داد. در درجه اول باید در طول شبانه روز و در دو مرحله ابرو های خود را به آرامی و با استفاده از آب و صابون آنتی باکتریال شستشو دهید.

پس از هر بار شستشو باید به وسیله ی حوله ابرو ها را خشک و تمیز کنید. توجه داشته باشید که برای این کار مواد شوینده سیدی که خاصیت لایه برداری دارند استفاده نکنید، این مواد می توان باعث آسیب به ابرو شوند. قرار دادن روغن های مغذی مانند نارگیل در دو نوبت صبح و شب و نیز استفاده از روبالشی تمیز در جهت نتیجه بهتر خالی از لطف نمی باشد.

از دستکاری کردن ابرو های خود به جد خودداری نمایید. برای آنکه نتیجه بهتری عاید شما شود باید آموزش های داده شده را حتما رعایت کنید. در ادامه این توصیه ها برای مدت یک ماه نباید برای صورت خود لایه برداری و یا هرگونه اقدام اینچنینی انجام دهید. از انجام ورزش های سنگین برای مدت یک هفته و قرار گرفتن در معرض مستقیم نور خورشید اجتناب نمایید.

استحمام طولانی و بخار زیاد به مدت ده روز پس از انجام آن از خطرات احتمالی است که می تواند موجب عدم نتیجه دلخواه شود. همچنین از شنا کردن تا ده روز باید به طور حتم اجتناب نمود.

مراقبت های بعد از آموزش میکروبلیدینگ

چگونه با میکروبلیدینگ ابروها را ترمیم کنیم؟

میکروبلیدینگ در ترمیم ابروها اهمیت فوق العاده ای دارد. به همین منظور در این بخش از مبحث قصد داریم چگونگی انجام آن را برای شما شرح دهیم. برای داشتن ابروهایی پرپشت و زیبا باید مراحلی که زیر آمده است را دنبال کنید.

انتخاب بهترین مرکز میکروبلیدینگ ابرو

  برای انجام هرچه بهتر این کار باید در خصوص انتخاب بهترین مرکز ابرو تحقیق و پرس و جو نمود. به طور کلی انجام این روش با توجه به اینکه دارای پیچیدگی ها و حساسیت های زیادی است، به مهارت و تخصص زیادی نیز نیاز دارد و هر کسی نمی تواند آن را انجام دهد.

 یافتن مراکزی که در این امر دارای مهارت می باشند در اولویت است. برای این کار از فضای مجازی و موتور جستجوگر گوگل کمک بگیرید. به طور حتم این روش مراکز مهمی را به شما پیشنهاد می دهد.

توصیه می شود در انتخاب مرکزی که آن را انجام می دهید دقت زیادی داشته باشید، چرا که شما برای یک سال و یا یک سال و نیم این کار را انجام می دهید و لازم است مکانی که به انجا مراجعه می کنید و متخصصی که بر روی ابروی شما کار می کند داراری مهارت بوده و از هر نظر مورد تایید باشد.

میزان مهارت متخصص ابرو

 کسی که این کار را انجام می دهد اگر مهارت کافی را نداشته باشد علاوه بر اینکه بر زیبایی شما تاثیر زیادی دارد، باعث می شود که سلامتی شما نیز در معرض خطر بیافتد.

یکی دیگر از مواردی که در بخش انتخاب متخصص مورد نظر باید به آن توجه داشت، بررسی سوابق و نمونه کارهایی است که انجام داده است.

نمونه کارهای انجام شده را معمولا در شبکه های اجتماعی و یا سایت هایی که دارند، برای جذب مشتری قرار می دهند که می توانید با مراجعه به آن با اطمینان بیشتری متخصص خود را انتخاب کنید. در این میان بررسی نظرات مشتریان به عنوان بیات تجربیات آنها کمک بسیار بزرگی به شما است. یکی از مواردی که در نزد بسیاری از مشتریان اهمیت زیادی دارد هزینه انجام میکروبلیدینگ است.

با مقایسه بین کیفیت کار متخصصان و قیمت های پیشنهادی آنها، انتخاب برای شما راحت تر خواهد بود. ولی در نظر داشته باشید کاری که که شما انجام می دهید برای نزدیک به دوسال است و صرف پرداخت یکم هزینه ی بیشتر نباید شما را از کیفیت کار غافل کند.

آمادگی برای انجام میکروبلیدینگ

برای انجام میکروبلیدینگ لازم است قبل از شروع کار یک جلسه مشورتی را با مشتریان برگزار گردد. توضیحاتی در رابطه با چگونگی انجام کار و نوع رنگی که به کار می برید در کاهش استرس افراد تاثیر زیادی دارد. برای آنکه مشتریان از فرآیند نهایی کار رضایت بیشتری داشته باشند باید به طور حتم کلیه موارد مراقبتی را رعایت کنند.بدیهی است که عدم رعایت هر کدام از آنها امکان دارد باعث بروز عوارض هایی بعد از فیبروز ابرو می شود.

فرآیند آموزش میکروبلیدینگ

این کار بوسیله قلم مخصوصی که بر روی آن سوزن های ریزی قرار دارد خراش هایی را بر روی پوست ایجاد کرده و با نفوذ رنگدانه ها در زیر لایه پوستی ابرو ها را رنگ می کند. 

مراقبت‌های بعد از میکروبلیدینگ

بخش پایانی Microbuilding training به مراقبت های بعد از آن تعلق دارد. مراقبت های بعد از انجام کار دارای اهمیت زیادی می باشد که باید آنها را به دقت انجام داد. نحوه ی استحمام کردن، زمان مناسب برای آرایش، نحوه ی شستشو، نوع موادی که می توان به وسیله ی آنها شستشو را انجام داد و …از جمله ی مواردی هستند که باید آنها را مدنظر داشت.

میکروبلیدینگ چیست

سوالات متداول

میکروبلیدینگ چیست و آموزش آن به چه روشی انجام میشود؟

میکروبلیدینگ یک روش تاتو است که توسط یک ابزار دستی ساخته شده از چندین سوزن ریز برای افزودن رنگدانه نیمه دائمی روی پوست استفاده میشود.

بعد از اتمام دورهای آموزش میکروبلیدینگ چه مدرکی دریافت میکنیم؟

بعد از اتمام کلاسها توسط آکادمی تهران تاتو مدرک بین المللی به شما هنرجویان عزیز ارائه میشود.

آیا آموزش میکروبلیدینگ بصورت عملی انجام میشود؟

بله تمام مراحل بصورت عملی انجام میشود البته در مراحل اولیه توسط مربی و در مراحل بعد توسط هنرجویان و زیر نظر مربی انجام میپذیرد.

آموزش میکروبلدینگ به روش فیبروز در چند مرحله انجام میشود؟

در ابتدا باید صورت از هر مواد آرایشی پاک شود،قرینه سازی مهمترین بخش کار است که باید انجام بشود،طراحی ابرو با درخواست مشتری و آناتومی چهره فرد،بی حس کردن ناحیه ابرو،انتخاب رنگ مناسب و ساخت آن و …

ویژگی های خاص آموزش میکروبلیدینگ چگونه میباشد؟

تئوری و عملی کار بر روی لاتکس میکروبلیدینگ،کار با انواع سوزن بلید و کارتریج،شناخت تمام تجهیزات تاتو ابرو،انجام کار عملی هنرجو روی مدل زنده با نظارت دقیق و شناخت انواع رنگ ها توسط بهترین کمپانی های روز دنیا

آیا برای افرادیکه شاغل هستند امکان شرکت در کلاسها وجود دارد؟

بله آکادمی تهران تاتو با برنامه ریزی برای افراد شاغل کلاسهایی را در آخر هفته برگزار میکند تا شما عزیزان بتوانید در این کلاسها شرکت کنید.

آموزش میکروبلیدینگ
میکروبلیدینگ
26 پاسخ
 1. نیلوفر
  نیلوفر گفته:

  هزینه آموزش میکروبلیدینگ به چه عواملی بستگی داره من خیلی دوست دارم این مدل رو یاد بگیرم

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   نوع انتخاب کلاس مهمترین عامل میباشد، اینکه شما خصوصی،نیمه خصوصی و یا گروهی آموزش بگیرید در هزینه تاثیر گذار است

   پاسخ
 2. maryam
  maryam گفته:

  من میخوام صفر تا صد آموزش میکروبلیدینگ رو فرا بگیرم بهم بگید از کجا باید شروع کنم ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   ممنون از همراهی تون میتونید با ثبت نام فرم و انتخاب دوره آموزش میکروبلیدینگ شروع کنید مشاوران ما برای تنظیم کلاس ها با شما هماهنگ میکنند

   پاسخ
 3. کریمی
  کریمی گفته:

  مدت زمان دوره های یادگیری و آموزش میکروبلیدینگ چقدر میباشد ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   مدت زمان دوره ها یک تا دو ماه هستش و جلسات هم بصورت خصوصی و گروهی برگزار خواهد شد.

   پاسخ
 4. حسن زاده
  حسن زاده گفته:

  آیا آموزش میکروبلیدینگ بصورت حضوری و عملی برگزار می شود؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   ما بصورت تخصصی تمام مراحل را به همه هنرجویان آموزش میدهیم .

   پاسخ
 5. تینا
  تینا گفته:

  خواستم از مدیریت مرکز تهران تاتو و اساتیدشون تشکر کنم من در این مدت زمان تونستم بطور کامل میکروبلیدینگ رو یاد بگیرم .

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   ممنون از همراهی شما تینای عزیز انشااله تو مراحل دیگه زندگی تون موفق باشید.

   پاسخ
 6. نازنین
  نازنین گفته:

  خواستم بپرسم آیا بعد از اتمام دوره ها از طرف آکادمی شما پشتیبانی خواهیم شد یعنی اینکه اگر سوالی داشته باشیم میتونیم تماس بگیریم ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بله تمامی هنرجویان ما بعد از اتمام دوره ها از طرف آکادمی پشتیبانی داده میشوند

   پاسخ
 7. میناخانی
  میناخانی گفته:

  برگزاری دوره میکروبلیدینگ تو مرکز شما به چه نحوی میباشد و ما چگونه باید ثبت نام کنیم ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   از طریق فرم ثبت نام مشخصات تون رو ثبت میکنید و در قسمت انتخاب دوره: میکروبلیدینگ رو انتخاب میکنید کارشناس ما نحوه برگزاری کلاسها رو خدمتتان هماهنگ میکنند.

   پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بله بعد از پایان هر دوره از جمله میکروبلیدینگ به شما مدرک داده خواهد شد .

   پاسخ
 8. ماهانی
  ماهانی گفته:

  میخواستم دستگاه میکروبلیدینگ ابرو رو خریداری کنم خواستم بدونم شما این محصولات رو برای فروش دارید ممنون

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بله از قسمت فروشگاه آنلاین سایت میتونید مشخصات دستگاه میکروبلیدینگ رو مشاهده و در ادامه سفارش بدهید برای هنرجویان تخفیف شامل میشود .

   پاسخ
 9. مهناز کرمی
  مهناز کرمی گفته:

  سلام وقت بخیر انجام میکروبلیدینگ به چه مراقبت هایی نیاز دارد

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   تا حدودی مراقب از میکروبلیدینگ شبیه تتو هستش ولی حساس تر از آن می باشد.حداقل زمانیکه شما باید این مراقبت ها را انجام بدهید 14 روز هستش تا پوست ترمیم شده و پیگمنت ها حالت طبیعی بگیرد.

   پاسخ
 10. شکوری از کرج
  شکوری از کرج گفته:

  بهترین مرکزی که آموزش میکروبلیدینگ رو بصورت صفر تا صد آموزش میده تهران تاتو هستش با تشکر از خانم رادمهر

  پاسخ
 11. Mahrokh
  Mahrokh گفته:

  تخفیف های خوب شما باعث شد تا ما راحت بتونیم ثبت نام و در کلاسها شرکت کنیم – کیفیت تدریس اساتید تهران تاتو بینظیره

  پاسخ
 12. Maryam
  Maryam گفته:

  مدت ماندگاری میکروبلیدینگ چقدر می باشد و آیا برای هر ابرویی مناسب است ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   مدت زمان ماندگاری بین 6 ماه تا 2 سال میباشد و همه میتوانند این روش را انجام بدهند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.7/5 - (36 امتیاز)