میکروپیگمنتیشن برای بازسازی طبیعی، متعادل‌سازی و جلوه بخشیدن به چهره استفاده می‌شود که درنتیجه زیبایی بیشتر چهره در طولانی مدت را به ارمغان می‌آورد.

میکروپیگمنتیشن چیست ؟

ترسیم منحصر به فرد خطوط مویی به صورت کاملاً طبیعی لا به لای مو های ابرو می باشد . هاشور ابرو ، طراحی خطوط بسیار ظریف و کوتاه ، به صورت کاملاً طبیعی مطابق با رویش مو های ابرو می باشد.

از میکروپیگمنتیشن به عنوان آرایش دائم یا نیمه دائم یاد می شود که در واقع روشی برای اصلاح ویژگی های چهره می باشد.

بسیاری از افراد بر این باورند که میکروپیگمنتیشن همان تتو یا خالکوبی است اما باید گفت که این تصور کاملا اشتباه است! در این روش نیز مانند خالکوبی رنگدانه های مخصوصی به داخل پوست وارد می شود اما دستگاهی که برای میکروپیگمنتیشن استفاده می شود ظرافت بیشتری نسبت به دستگاه خالکوبی دارد و به همین دلیل است که نتیجه نهایی این روش بسیار طبیعی تر است.

در روش خالکوبی رنگدانه ها به لایه های عمیق تر پوست وارد می شوند و به همین دلیل است که معمولا رنگ خالکوبی یا تتو آبی، خاکستری و بنفش دیده می شود اما در میکروپیگمنتیشن رنگدانه ها نهایتا به لایه دوم پوستت وارد شده و رنگی طبیعی را بر روی پوست ایجاد خواهند کرد.

معمولا با تکنیک های تاتو نمی توان ظرافت مو را بر روی پوست ایجاد کرد اما دستگاه های میکروپیگمنتیشن این امکان را ایجاد می کنند تا طراحی ظریف و طبیعی برای ابرو، خط لب، خط چشم و … ایجاد شود.

کلاس آموزش میکروپیگمنتیشن

در ٨ جلسه شامل مباحث زیر برگزار میگردد:

  • آموزش بن مژه، خط چشم
  • خط لب ،رژلب ،حجیم سازی
  • هاشور نچرال، نانو، سه بعدی، تیغ ماهی ،کرکی مویی هاشور هایلایت
  • میکروشیدینگ
  • تکنیک بیلیدینگ فیبروز

آموزش کامل نحوه ورود به بازار کار ,توسط مدرس برتر و بین المللی دارای دو شعبه در تهران و استانبول مباحثی که در این دوره ارائه خواهند شد عبارتند از:

آموزش کامل قرينه سازی، ترکیب رنگ، اسکین سازی هاشور، نچرال و نانو ‎هاشور ابرو سه بعدی و معمولی و مويی و كركی
‎آموزش كامل تكنيك بليدينگ
‎جديد ترین نمونه های هاشور خط چشم بدون تغییر رنگ و پخش شدن
‎بن مژه، خط لب و رژ لب و حجيم سازی با جديدترين روش ها آموزش تاتو بدون درد و خون ریزی ‎هزینه این دوره آموزشی با ۵۰ درصد تخفیف در ایران و استانبول برای هموطنان عزیز برگزار خواهد شد ,با ثبت نام در آکادمی تهران تاتو در سطح مربی گری در این رشته آموزش ببینید.

Rate this post