تاتو بدن

انواع مدل های تاتو بدن

تاتو بدن امروزه به یک ترند مشهور در سال های اخیر تبدیل شده است. نگهداری های پس از تاتو نقش موثری در حفظ تندرستی شخص و جذاب نگه داشتن پوست و تاتو دارد که بایستی به ان توجه نمود.

برای خدمات تاتو بدن همواره از یک سوزن برای داخل نمودن جوهر به زیر پوست استفاده می نمایند. هر موقع که محلی از پوست باز شود معمولا مسیر را برای ورود انواع عفونت ها و آلودگی ها باز می نماید.

خدمات تاتو بدن

پس از خدمات تاتو بدن بایستی یک قشر باریک وازلین را بر روی تاتوی شما بکشد و پس از آن مکان تاتو را با یک بانداژ یا یک پوشش پلاستیکی پوشش دهد این عمل از ورود انواع میکروب و عفونت به پوست جلوگیری می نماید و از برخورد با لباس و تحریک شدن آن حفاظت می نماید.

بایستی چند ساعت این پانسمان روی تاتو بماند این عمل سبب جذب هر نوع جوهر اضافی که از تاتو نشر شده است می شود. پس از گذشت چند ساعت می توانید پانسمان را از روی تاتو بدن بردارید.

نخست دست های خود را با آب ولرم و صابون تمیز بشویید، پس از آن به آهستگی تاتو را با صابون بدون عطر و آب شستشو نمایید. 

تاتو بدن

تاتو حرفه ای بدن

تتو فرآیندی است که طی آن لایه سطحی پوست (درم) با رنگدانه‌ها آغشته می‌شود و از طریق سوراخ‌های سوزنی، طرح، نماد یا حروفی را تشکیل می‌دهد. بیشتر خالکوبی ها با دستگاه های دستی ساخته می شوند که حاوی یک سوزن یا گروه هایی از سوزن هستند. آنها مانند چرخ خیاطی کار می کنند که نوسانات سریع ایجاد می کند و قطرات جوهر را با هر خراش وارد می کند.

جوهر خالکوبی از رنگدانه‌های طبیعی یا مصنوعی به همراه حلال‌ها تشکیل شده است. رنگدانه ها پوست را با رنگ های مختلف لکه دار می کنند. اکثر افراد این عمل را بدون بیهوشی انجام می دهند و بنابراین ممکن است دردناک باشد. همچنین با مقادیر خفیف خونریزی همراه است. خالکوبی های موقت معمولا با حنا ساخته می شوند که پوست را نارنجی می کند. از خالکوبی می توان به عنوان آرایش دائمی نیز استفاده کرد.

سلبریتی ها در چند دهه اخیر باعث محبوبیت این هنر شده اند. آکادمی تهران تاتو در زمینه تاتو و آموزش آن در ایران جز اولین آکادمی ها بوده است.

خدمات تاتو در بهترین مرکز تاتو ایران

انجام تاتو به سلیقه و طرح های مورد نظر مشتری بستگی دارد،مراکزی را انتخاب کنید که دارای مجوز حرفه ای و از اساتید بین المللی بهره مند باشند.استفاده از تجهیزات به روز و رعایت نکات بهداشتی،همچنین محیط بزرگ و داشتن اساتید متخصص جز مواردی است که باعث میشود تاتو شما از کیفیت بالایی برخوردار باشد.

با توجه به اینکه تاتو یک طرح کاملا دائمی است و پاک کردن آن با شرایط خاص امکان پذیر است پس در انتخاب تاتوکار خود حساسیت ویژه ای بخرج بدهید و متخصص اینکار را انتخاب کنید.

هنر تاتو همچنان رواج زیادی دارد. تعداد زیادی از افراد هستند که تمایل دارند بدن خود را با تاتو مشخص کنند. دلایل متنوع است: یک خاطره، یک نماد، یک سفر… باعث میشود که این هنر به قهرمان بزرگ تبدیل می شود و به لطف ضربات، طرح هایی روی پوست ایجاد می شود که در بسیاری از موارد آثار هنری واقعی هستند.

مردم این کار را انجام می دهند زیرا فکر می کنند برای همیشه است. با این حال، بدن هر کاری که ممکن است برای حذف آن از روی پوست انجام می دهد. مدتی پیش تصور بر این بود که وقتی جوهر به عمیق ترین قسمت پوست تزریق می شود باید زمان بگذرد تا جذب بدن شود و وارد بدن شود.

اگر می خواهید خالکوبی را پاک کنید، همیشه می توانید به لیزر متوسل شوید. از طریق یک درمان ایمن و سریع، می توان آن را با در نظر گرفتن برخی اقدامات احتیاطی از روی پوست پاک کرد.

علائم دائمی تاتو روی بدن

اگر می خواهید یک خالکوبی انجام دهید، به یاد داشته باشید که این علائم دائمی روی بدن شما ممکن است آنطور که انتظار می رود هنری به نظر نرسند. در صورت عدم استفاده از محیط و ابزار استریل، علاوه بر خطرات کوتاه مدت و بلندمدت آلرژی به جوهر، خطرات جدی برای سلامتی ایجاد می کنند.

همچنین به یاد داشته باشید که روش حذف تاتو می تواند بسیار دردناک تر و خطرناک تر از انجام خود آن باشد – پس به دقت در مورد عواقب آن فکر کنید و “قبل از اینکه بدن خود را تتو کنید فکر کنید.

همچنین ممکن است طرح های تاتو در موقعیت های مختلف بدن استفاده شوند.  از نظر پزشکی، خالکوبی ممکن است برای شناسایی افراد مبتلا به بیماری های مزمن یا به عنوان خالکوبی به منظور پنهان کردن زخم های جراحی از جراحی سینه استفاده شود. برخی افراد از تتو را برای پوشاندن جای زخم های خودآزاری خود استفاده می کنند.

تاتو آرتیست کیست

تاتو آرتیست حرفه ای خالکوبی سازگارتری ایجاد میکنند

تاتو آرتیست ها تجربه بیشتری دارند و می دانند که چگونه با تجهیزات بهتر کار کنند. این مهم است زیرا اندازه سوزن ها، میزان جوهر استفاده شده و مدت زمانی که یک خالکوبی طول می کشد همه به سطح مهارت هنرمند بستگی دارد. همچنین، هنرمندان حرفه ای تاتو می دانند که چه نوع تکنیک هایی برای پوست شما مورد نیاز است. آنها همچنین می دانند که چگونه از اشتباهات در طول فرآیند جلوگیری کنند، اشتباهاتی که پس از انجام آنها قابل تغییر نیستند. این بدان معناست که نتیجه بهتری دریافت می‌کنید که بیشتر از زمانی که خودتان آن را در خانه با لوازم ارزان قیمت انجام می‌دادید، دوام می‌آورید!

تاتوهای حرفه ای بهتر به نظر می رسند

اگر می خواهید خالکوبی شما خوب به نظر برسد، آن را توسط یک متخصص با تجربه انجام دهید. حرفه ای ها درک بهتری از هنر خود دارند و می دانند چگونه از رنگ و سایه برای ایجاد عمق در کار خود استفاده کنند. آن‌ها همچنین در محیطی کار می‌کنند که امکان تبادل دانش و ایده‌ها را فراهم می‌کند، که به آن‌ها کمک می‌کند تا در راس روندها و بهترین شیوه‌ها قرار بگیرند.

علاوه بر این، این هنرمندان شهرت دارند – آنها به کیفیت متعهد هستند! این بدان معناست که آنها نسبت به کاری که برای شما انجام می دهند وجدان بیشتری خواهند داشت. آنها می دانند که هر قطعه نشان دهنده نام آنها برای سال ها پس از این واقعیت است. حرفه ای ها به کار خود و ارائه بهترین تجربه برای مشتریان خود افتخار می کنند.

یک خالکوبی حرفه ای ماندگاری بیشتری دارد

با جوهر با کیفیت بالا، هنرمند تاتو می تواند طرحی ایجاد کند که برای چندین دهه یا بیشتر دوام داشته باشد. هنرمندان حرفه ای تاتو از استانداردهای سختگیرانه ای پیروی می کنند که چگونه پوست برای جوهر جدید شما آماده می شود. از طریق یک کارآموزی زیر یک هنرمند دارای مجوز، آنها یاد می گیرند که چگونه این جوهر را به درستی روی پوست شما بمالند. این استانداردها خطر عفونت یا سایر عوارضی را که در طول فرآیند رخ می دهد کاهش می دهد.

مطمئن شوید که به سراغ یک تاتو آرتیست باتجربه می روید که می داند در حال انجام چه کاری است تا بتواند چیزی زیبا و ماندگار برای شما خلق کند.

تاتو آرتیست کیست و چه خدماتی انجام می دهد

قیمت تاتو بدن

هزینه تاتو به شرایط مختلفی بستگی دارد

یک کلینیک مورد نظر -دوم استاد تاتو و سوم نوع تتو درخواستی

با توجه به تعرفه های متفاوت تاتو بدن در ایران

آکادمی تهران تاتو هزینه ها را از قیمت پایه 600 هزار تومان

به بالا تعیین کرده است برای دریافت جدیدترین قیمت ها 

با شماره 09120854963 تماس حاصل بفرمایید.

خدمات حرفه ای تاتو بدن با بهترین کیفیت و قیمت 

در مجهزترین مرکز تاتو تهران همراه با انواع سبک ها

و جدیدترین لوازم و تجهیزات تتو 

با ما به جمع حرفه ای ها بپیوندید

برای داشتن بهترین خدمات کافیست با ما در تماس باشید

آکادمی تهران تاتو دارای اساتید بین المللی خانم و آقا 

 

هزینه تاتو بدن به چه عواملی بستگی دارد

قیمت تاتو بدن به چندین عامل بستگی دارد. اولین عامل، مکان آموزش تاتو است. مراکز معتبر با اتاق‌های بهداشتی و مجهز، قیمت بیشتری دارند. همچنین، شهر و ناحیه ممکن است تاثیرگذار باشد. تجهیزات نیز نقش مهمی در تعیین هزینه دارند. تجهیزات حرفه‌ای و به‌روزتر از نظر ایمنی ممکن است هزینه را افزایش دهد.

عامل دیگر، مهارت و تجربه هنرمند تاتو است. متخصصان با سابقه بیشتر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند. همچنین، اندازه و پیچیدگی طرح تاثیرگذار است. تاتوهای بزرگتر یا پیچیده‌تر ممکن است هزینه بیشتری داشته باشند.

سلیقه شخصی نیز نقش دارد. آثار هنری مختلف قیمت‌های متفاوتی دارند. در نهایت، مراقبت‌های پساعملی و ارائه راهنمایی‌های بهداشتی نیز ممکن است هزینه را افزایش دهد. در همه موارد، مهم است که به مراکز معتبر و افراد متخصص مراجعه کنید تا از ایمنی و کیفیت مطمئن شوید.

دستگاه تاتو بدن چیست؟

در حال حاضر تاتو بدن نسبت به گذشته بسیار جالب و شگفت انگیزتر شده است. خالکوبی ها مدل های تقریبا تزئینی بر روی پوست می باشند که این تزئینات دربردارنده نشانه ها، سمبل ها و حروف الفبایی است و با ضربه زدن به قشر خارجی پوست و رها نمودن رنگ ویژه انجام می گیرد.

دستگاه تاتو بدن منحصرا برای این کار طراحی شده است چرا که می تواند خیلی فوری حرکت نماید و زیاد کسل کننده نباشد و بدون هیچ گونه مسئله و مشکلی پوست را خالکوبی نماید.

برحسب معمول انواع مختلفی از این سیستم های خالکوبی وجود دارند که بعضی از آن ها دارای سوزن های تیزی می باشند، برخی از این دستگاه تاتو بدن بیشتر از یک سوزن دارند. سیستم های تاتوی تک سوزنی برای خالکوبی هایی که به صورت پیچیده و یا به مدل های ریزی احتیاج دارند متناسب نخواهند بود.

دستگاه تک سوزنی تتو

این دستگاه تک سوزنی همواره برای خالکوبی های نوین پیشنهاد می شوند. لازم به ذکر است که سوزن ها بایستی پس از هر بار به کارگیری تعویض شوند. گاهی اوقات در صورت فقدان رعایت نکات بهداشتی و ایمنی، سوزن های خالکوبی خیلی خطر ساز و خطرناک می باشند که می تواند منتهی به عارضه ها و عفونت های شدید شوند.

به هیچ عنوان نبایستی این سیستم های تاتو بدن را به کار برد ولو اینکه مطمئن شوید که سوزن های به کاربرده شده عاری از هر نوع آلودگی و عفونت می باشند. در حقیقت این وسیله تفنگ مانند بوده که مدل ها و طرح های و همچنین سبک های متنوع تاتو را بر روی بدن ایجاد می نماید.

موارد مهم قبل از تاتو بدن

قبل از انجام تاتو بدن بایستی نکات عمده ای را مورد نظر قرار داد و با دانش قبلی این کار را انجام داد:

•از عمده ترین نکات قبل از تاتو بدن تعیین طرح تاتو می باشد که احتمالا برای هر کسی که قصد زدن تاتو روی بدن خود را دارد به یک دغدغه تبدیل شده باشد. پیش از تعیین تاتو بایستی از مفهوم طرح خود آگاه باشید.

بیشتر نشانه ها و علامت ها معنی متمایزی دارند. مدل تاتو بایستی همان حسی را که در درون شما است را منتقل نماید.

•شخصی که کار تاتو را انجام می دهد حتما نباید یک نقاش حرفه ای باشد و با توجه به تخصصی که در این زمینه دارد میتواند طرح های مورد نظر شما را تاتو کند.

•مکان مورد نظر برای تاتو را به صورت مطلوب و درستی تعیین نمایید. تاتو را در محلی از بدن اعمال نمایید که در هر وضعیت و موقعیت از زندگی احساس راحتی داشته باشید.

انتخاب تاتو آرتیست

•قبل از انتخاب تاتو آرتیست قطعا بایستی نمونه کارهای او را بررسی نمایید و از پاکیزه بودن و صحت محیط اطمینان حاصل نمایید.

•از دیگر نکات قبل از تاتو که بایستی به آن توجه نمود ضد عفونی کردن ابزار و وسایل است که مسئله خیلی مهمی است، وگرنه امکان دارد دستخوش عارضه ها و صدمات غیر قابل جبران شوید.

قبل از خدمات تاتو بدن آزمایش خون دهید. اگر چه به دیابت، هپاتیت و کم خونی مبتلا هستید بهتر است تاتو را انجام ندهید.

•حدود یک شبانه روز پیش از تاتو از قرص های رقیق کننده خون نظیر آسپرین استفاده ننمایید.
•پس از تاتو بانداژ را دست کم تا 2 ساعت نگه دارید. باند از وارد شدن آلودگی و عفونت به درون زخم پیشگیری می کند.

•از نکات قبل از تاتو بدن این است تا 24 ساعت از شستن تاتو اجتناب نمایید و اینکه تاتو خویش را در معرض نور مستقیم خورشید قرار ندهید.

•اشعه ماورا بنفش سبب ناپدید شدن و زایل شدن مدل تاتو می شود.

خدمات تاتو
تاتو

نکات مهم بعد از تاتو بدن

بعد از تاتو بدن بایستی نکات عمده ای را مدنظر قرار داد و به آنها توجه نمود که عبارتند از:

•نکته عمده پس از تاتو ندامت پس از آن است که همواره مسئله ای طبیعی است. دست کم نیمی از اشخاص که تاتو انجام داده اند بعد از چند سال از مدل تاتو خود دلزده می شوند.

در این وضعیت برخی اشخاص برای مدل جدید تاتو مبادرت می نمایند و برخی دیگر تمایل دارند آن را کاملا پاک نمایند.

•از نکات عمده بعد از تاتو بدن یافتن راهی برای پاک نمودن آن است.

•برای زایل نمودن و پاک کردن نمودن موقتی تاتو مواد متنوعی موجود است که تا زمان شستن آن موثر می باشند. ولی مطلوب ترین شیوه برای از بین بردن دائمی تاتو لیزر می باشد.

تعداد جلسات پاکسازی تاتو بدن

لیزر بدون تولید زخم یا جای سوختگی جوهر تاتو را در زیر پوست متلاشی نموده و سبب از بین رفتن آن می شود. تعداد جلسات پاک کردن تاتو بدن به رنگ و اندازه و همچنین مدت زمان هر جلسه کاملا متغیر است.

•از دیگر نکات عمده بعد از تاتو بدن این است که برخی از رنگ ها نوین امروزی مانند رنگ پاستیلی، رنگ های سفید یا بسیار روشن پاک نمی شوند در صورتی که با رنگ سیاه یا قهوه ای تلفیق شوند.

•پس از هر جلسه لیزر پوست قرمز و دچار تورم می شود که پس از چند روز التیام می یابد‌
•از دیگر نکات بعد از تاتو این است که بایستی در محل مدنظر از پماد های بازسازی کننده استفاده نمود. در مقابل نور مستقیم خورشید واقع نشوید تا از ایجاد لک پیشگیری شود.

انواع سبک های تاتو بدن

تاتو بدن معمولا دارای انواع مختلفی است که از زمان های خیلی قدیم در میان مردم رواج یافته است که در زیر به آنها خواهیم پرداخت:

•تاتو سنتی که در گذشته های دور به شیوه خالکوبی بر روی بدن صورت می گرفته است جز نخستین نوع تاتو بوده است.

•تاتو رئالیسم یکی از نادر ترین و شگفت انگیز ترین طرح ها که امروزه انجام می شود، این نوع تاتو تصاویر عکاسی را به خالکوبی روی بدن مبدل می سازد که معمولا خیلی سخت هم انجام می گیرد.

•یکی از انواع سبک های تاتو بدن آبرنگی است. مسلما یکی از نوین ترین موارد افزوده شده به دنیای تاتو می باشد. در این گونه تاتو بایستی شخص از تبحر ویژه ای برخوردار باشد چرا که آنها از روال هنری ناشی از بوم یا کاغذ ایده می گیرند.

برای انجام تاتو روی بدن مدل ها، طرح های متنوعی موجود است که هرکس می تواند به آسانی با علاقه و سلیقه خود مطلوب ترین نوع آن را برگزیند.

چگونگی نحوه استحمام پس از تاتو بدن

پس از اعمال تاتو بدن مراقبت از جای تاتو شده در حفظ رنگ تاتو و پیشگیری از عوارض و عفونت بسیار تاثیر گذار است. 

بهتر است تا 3 روز پس از این کار از شستشوی محل تاتو یا استحمام پیشگیری نمود. پس از 3 روز می توانید به ترتیب زیر به حمام رفت:

•بانداژ یا پانسمان مربوطه بر روی تاتو را بردارید به هیچ عنوان با این بانداژ حمام نکنید.

•به وسیله یک صابون بدون بو، ملایم یا شامپو بچه آن را بشویید. لازم به ذکر است که فقط با دست روی ان بکشید و از لیف به هیچ عنوان استفاده نکنید و پس از آن به آهستگی روی آن را خشک نمایید.

•بهتر است با آب خنک یا ولرم استحمام نمایید زیرا که آب داغ سبب درد و سوزش محل تاتو شده و نیز امکان دارد رنگ آن را کم رنگ تر نماید.

شستشوی محل تاتو

•تا حتی الامکان مدت زمان دوش گرفتن را کاهش دهید و تلاش نمایید آب به صورت مستقیم روی تاتو نریزد.

•پس از پایان حمام برای مقداری آب یخ روی تاتو خود قرار دهید این عمل سبب ثابت ماندن رنگ تاتو می شود.

•پس از استحمام فوری تاتو بدن خویش را با یک حوله نرم به آهستگی خشک نمایید به هیچ عنوان حوله را بر روی تاتو نکشید تنها روی تاتو خیلی آرام قرار دهید و بردارید.

•پس از خشک نمودن محل تاتو بهتر است مقداری پماد بزنید، یک قشر بسیار باریک از پماد کافی است و بعد از آن بگذارید که تاتو نفس بکشد.

انواع سبک های تاتو بدن
تاتو بدن در تهران

انواع تاتو روی بدن

Body tattoo در حال حاضر بسیار معروف بوده و با اقسام طرح ها و مدل های متنوع بر روی بدن خالکوبی می شوند. تاتو توسط سیستم های ویژه تاتو صورت می گیرند.

•تاتو روی دست

تاتو بر روی دست معمولا دارای هواداران زیادی است بدین علت دارای مدل های متنوع با مفاهیمی متنوع است. اکثر اشخاص دوست دارند تا مدل مدنظر خود را بر روی مچ یا بازوی خود اعمال نمایند.‌ اکثر مدل و طرح ها که بر روی دست اجرا می شود می تواند علائم دوست داشتن یا عاشق و معشوق باشند.

نشانه های مطلوب برای تاتو بر روی دست بانوان نظیر اسمال، فونت های مفهوم دار، سمبل های ویژه زیر ویرگول، فمینیسم و… می باشد. علائم نامبرده می تواند بر روی بازو، مچ و ساق دست اعمال شوند.

تاتو روی دست آقایان هم می تواند بر روی ساعد، مچ دست و بازو ها صورت گیرد. مرد ها اکثرا دوست دارند سمبل های حیوانات نظیر عقاب، گرگ، عقرب و … را به کار بگیرند.

•تاتو روی پا

از دیگر انواع تاتو بدن می توان به خالکوبی روی پا اشاره نمود. این گونه تاتو برای خانم ها اکثرا بر روی بخش های متنوع پا نظیر مچ پا، ران و ساق پا انجام گرفته می شود. مدل ها و طرح هایی که بانوان برای این نوع تاتو برمی گزینند شامل گل، پرندگان، حیوانات، ستاره، پروانه و … می باشد.

مردها دوست دارند تا در بخش های ران، ساق پا تاتو انجام دهند. مدل هایی که بیشتر مورد توجه آقایان است شامل عقاب، شیر، جغد، اشکال هندسی و یا شخصیت های مشهور می باشد.

•تاتو روی گردن

این گونه تاتو اکثرا در میان قشر های جوان هوادار دارند و همانند بخش های متنوع بدن از طرح و مدل های متنوعی برخوردار است که می توان آن ها را به واسطه سیستم تاتو بدن خالکوبی نمود.

•تاتو روی سینه

از دیگر انواع تاتو بدن می توان خالکوبی روی سینه را نام برد. این نوع تاتو معمولا در میان آقایان محبوب بوده و از طرفدار های بسیاری برخوردار است و آنها می توانند مدل مدنظر را روی کل سینه یا سمت چپ یا راست خالکوبی نمایند. معمولا طرح هایی که آقایان دوست دارند بر روی سینه خود تاتو نمایند گرگ یا عقاب می باشد.

تاتو : قرار گرفتن مواد رنگی با منشاء خارجی در زیر پوست باعث تغییرات رنگی می شود که این حرکات را خالکوبی یا تاتو می نامیم .

انجام تاتو یا خالکوبی می تواند به دلیل یک رفتار فرقه ای و مذهبی و یا به خاطر زیبایی و یا جهت یک عقیده خاص و خیابانی باشد .

خدمات تاتو

تاتو انواع مختلف و كاربردهاي متنوعي دارد. مي توان از يك منظر تاتو را تنها روشي براي تزيين، نشان دادن وابستگي شخص به گروه يا عقيده اي خاص، تنوع طلبي، آرايش دائمي و… دانست؛ اما از منظري ديگر مي توان تاتو (تتو) را راهي براي پوشاندن و از بين بردن نقايص مختلف مانند نقايص مادرزادي يا اكتسابي دانست.

اگر چه در ايران تاتو كردن، حتي از نگاه يك روش درماني باز هم توسط پزشكان انجام نشده و يا بسيار به ندرت انجام مي شود، اما نمي توان منكر فوايد درماني تاتو براي افراد نيازمند شد.

سوالات متداول

تاتو بدن به چه روشی انجام میشود؟

همانطور که میدانید تاتو بدن به انجام طرحها و مدلهای گوناگون روی بدن است که اثر دائمی دارد و این کار توسط دستگاه مخصوصی که دارای سوزن ریز هست انجام و جوهر را به زیر پوست تزریق میکند.

چگونه به یک تاتو کار حرفه ای بدن تبدیل بشویم؟

برای اینکار حتما باید در تمام جلسات تاتو که زیر نظر اساتید بین المللی انجام میشود شرکت کرده و مدرک معتبر تاتو را دریافت کنید .

هزینه تاتو بدن به چه مواردی بستگی دارد؟

هزینه های انجام تاتو روی بدن به نوع طرح شما و زمان انجام توسط استاد تاتو بستگی دارد.

آیا انجام تاتو بدن نیاز به مراقبت دارد؟

بله قبل از انجام تاتو و همچنین بعد از آن باید یکسری نکات بهداشتی را رعایت کنید تا جای تاتو شده دچار عفونت نشود،تاتوکار شما در حین انجام این موارد را به شما می آموزند.

انواع دستگاه های تاتو بدن کدامند؟

دستگاه روتاری،دستگاه کویل،دستگاه لاینر،دستگاه شیلر و دستگاه پنوماتیک که هر کدام با توجه به نیاز کاربرد خاص خود را دارند.

آیا میتوان جای تاتو روی بدن را پاک کرد و این امر چگونه انجام میشود؟

بله توسط لیزرهای مخصوصی بنام کیو سوییچ میتوان جای تاتو شده را پاک کرد فقط باید اینکار توسط پزشک متخصص انجام بشود تا عوارض جانبی برای شما نداشته باشد.

تاتو روی بدن
قیمت تاتو بدن
4.2/5 - (107 امتیاز)