آموزش میکروپیگمنتیشن

آموزش حرفه ای میکروپیگمنتیشن تخفیف تکرار نشدنی 70 درصد همین امروز،جز 3 نفر اول ثبت نام ما باشید.

آموزش همراه با مدرک و اساتید بین المللی در پر هنرجوترین آکادمی آرایش ایران 

زیبا بودن برای هر کسی جذابیت خاص خود را دارد. افراد زیادی برای رسیدن به این جذابیت اقدامات مختلفی را انجام می دهند. شاید به همین خاطر است که آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو امروزه به تیتر اول آموزشگاه ها و مراکز زیبایی مبدل شده است. 

برخی از افراد به خودی خود دارای چهره ای جذاب می باشند که دیگران را به خود جذب می کنند، اما در این میان کسان دیگر هستند که آنچنان که دوست دارند از صورت خود رضایت کامل ندارند و به نوعی نواقصی را در خود می بینند و سعی در برطرف کردن دارند.

میکروپیگمنتیشن چیست؟

میکروپیگمنتیشن در واقع نوعی از اشکال زیبا سازی است که با تزریق رنگدانه هایی به لایه های میانی پوست موجب می شود که افراد از چهره ی زیباتری برخوردار شوند. این نوع رنگدانه به صورت کاملا طبیعی است و کارایی آن به گونه ای است که از طریق آن آموزش دیده اند حتی بدون آرایش و در طول شبانه روز دارای چهره ای جذاب خواهند بود.

یکی از مهمترین مزیت های این امر عدم نیاز به آرایش های مکرر و خسته کننده است که افراد باید در شرایط مختلف و بازه های زمانی متفاوت به آن بپردازند.

micropigmentation fibrows

چرا آموزش میکروپیگمنتیشن در تهران تاتو

در آکادمی تهران تاتو ما یک گروه کوچک یا کلاس خصوصی در دسترس داریم. 1 تا 4 هنرجو، یک محیط یادگیری استثنایی را فراهم کنیم. کلاس‌های ما با آموزش تئوری رنگ، سوزن‌ها، نوع پوست، تکنیک‌های پیشرفته، بازاریابی و درک اینکه چگونه در آینده بتوانید حرفه ای بشوید برگزار میشود.

ما به شما می آموزیم که چگونه از طریق تکنیک های ابروهای خود کارهای منحصر به فرد شگفت انگیزی انجام دهید. این شما را برای درک کامل مهارت و حرفه جدید خود آماده می کند! این فرمول که با هم ترکیب شده است، پایه و اساس موفقیت در صنعت میکروپیگمنتیشن است.

اساتیدی که به شما آموزش می دهند در این زمینه بسیار باتجربه هستند و تمامی خواسته ها و نیازهای مشتری را به طور کامل درک میکنند. ما با پیشینه زیبایی شناسی و درک پوست در سطحی استثنایی، در این صنعت سرآمد هستیم. آکادمی ما بطور کامل با آخرین تکنیک ها سالانه هنرجویان زیادی را آموزش میدهد.

اساتید ما برنامه ای طراحی کرده است که فرمول گام به گام دقیقی را که برای انجام کارهای هنری زیبای ابرو با نتایج بهبود یافته به شما آموزش می دهند. ما بهترین فرآیند رنگدانه‌سازی موجود در بازار را آموزش می‌دهیم و یک تکنیک منحصربه‌فرد برای یادگیری و کاربرد ساده و دقیق ایجاد می‌کنیم.

طرح اولیه آموزش Micropigmentation

 اساسا طرح اولیه آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو این است که چگونه کار را به روشی درست انجام دهید که شما را از رقبای خود متمایز کند. هدف ما این است که پس از اتمام یادگیری، احساس اعتماد به نفس و راحتی در کار با مشتریان داشته باشید. 

پس از اتمام، مراحل دقیقی را که باید بردارید و دانش لازم برای شروع حرفه موفق خود در آرایش دائمی را خواهید داشت و بلافاصله شروع به جذب مشتری خواهید کرد. ساده است که هر قدم باید جدی گرفته شود زیرا ما روی چهره مردم کار می کنیم! اگر شما عاشق دنیای زیبایی هستید و می‌خواهید فردی برجسته باشید باید تمام تکنیک های میکروپیگمنتیشن را یاد بگیرید.

اساتید تهران تاتو هنرجویان را قبل از شروع آموزش بررسی میکنند تا مطمئن شوند که برای یادگیری خدمات تتو صورت مناسب هستند و آیا می توانند در این رشته حرفه ای بشوند یا نه .

نکات مهم در یادگیری میکروپیگمنتیشن

هر تکنیک را با دستورالعمل های گام به گام، عملی و دقیق بیاموزید.

در آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو و آرایش نیمه دائمی به مهارت های ارزشمندی دست یابید.

آموزش عملی را در هر مرحله از روش، با جزئیات با مربیان متخصص ما دریافت کنید.

با کار بر روی مدل‌های زنده به هنر خود مسلط شوید.

یک کیت اختصاصی میکروپیگمنتیشن حرفه ای همراه با آموزش دوره دریافت کنید.

آموزش کامل در کسب و کار را با پشتیبانی نامحدود کسب کنید.

به عنوان هنرمند میکروپیگمنتیشن مدرک معتبر دریافت کنید.

از پشتیبانی تهران تاتو برای ایجاد تماس و به دست آوردن مشتریان بالقوه برخوردار شوید.

یک کتابچه راهنمای کامل در مورد آموزش خود با تمام اطلاعاتی که نیاز دارید به دست آورید.

مشاوره بازاریابی در مورد چگونگی رشد کسب و کار خود دریافت کنید.

قیمت آموزش میکروپیگمنتیشن

‼️❌70 درصد تخفیف ثبت نام این دوره آموزش به سه نفر ثبت نام اول امروز ❌‼️
دوره های تخصصی از مبتدی تا مربیگری میکروپیگمنتیشن با ارائه مدرک بین المللی آکسفورد (آقایان، بانوان)

8 جلسه شامل مباحث مختلف برگزار میگردد.

دوره های تخصصی تاتو بدن( آقایان و بانوان) با ارائه مدرک بین المللی آکسفورد شامل تمام تکنیک ها و سبک ها در 12 جلسه خصوصی برگزار می‌شود.

آموزش بن مژه، خط چشم
خط لب ،رژلب ،حجیم سازی
هاشور نچرال، نانو، سه بعدی، تیغ ماهی ،کرکی مویی هاشور هایلایت
میکروشیدینگ
تکنیک بلیدینگ فیبروز
اشانتیون دوره آموزش میکرواسکالپ کف سرو تاتوهاي ساده روي بدن
جهت ثبت نام هماهنگی دوره با شماره 09120854963 تماس بگیرید.

استانداردهای لازم در آموزش میکروپیگمنتیشن

برای انجام میکروپیگمنتیشن به طور معمول کلیه ی استانداردهای لازم باید رعایت شود. دستگاه های مورد استفاده باید مختص به انجام این کار باشد. وسایلی که در این نوع آرایش از آن استفاده می شود از نوع یکبار مصرف و کاملا استریل هستند و بر اساس آنچه مورد تایید علم پزشکی است طراحی و تولید شده اند.

در شرایطی که همه ی امکانات و ابزار ها به طور کامل در دسترس باشند و فضای کار نیز از هر نظر مهیای آن باشد مشتریان نیز با حس اطمینان بیشتری اقدام خواهند نمود.

نکات لازم در آموزش میکروپیگمنتیشن

یکی از اصول و قوانین کلی آموزش میکروپیگمنتیشن گذراندن دوره های آموزشی برابر قوانین و مقررات و نیز تاییدیه های مراجع ذیربط است.این موضوع از نظر دائمی بودن نوع آرایش برای افراد بسیار با اهمیت است.

چرا که هرگونه اهمال و یا سهل انگاری در انجام آن باعث خسارات و آسیب های غیر قابل جبرانی به افراد می شود. در این روش رنگ هایی که مورد استفاده قرار می گیرند باید از نوع درجه یک بوده و فاقد هرگونه مواد شیمیایی مضری باشند.

با توجه به اینکه این رنگ دانه ها به داخل پوست نفوذ می کنند می توانند بسیار خطرناک ظاهر شوند برای همین است که انقدر بر آنها تاکید می شود. رضایت شغلی در این رشته بسیار مهم است.

چرا که اگر افراد آموزش دیده با رغبت و اشتیاق کافی به کار خود بپردازند مطمئنا نتایج بهتری را در کار حاصل خواهند نمود و این موضوع باعث انتقال حس رضایت آنها به مشتریان می شود. زمانی که مشتریان از نتیجه بدست آمده راضی باشند، به طور حتم مشتریان دیگری را نیز به دنبال خود می آورند و این به معنای افزایش رضایتمندی و مشتری مداری و در نتیجه کسب درآمد بیشتر است.

کدام کلاس برای یادگیری میکروپیگمنتیشن مناسب است

کلاسها بصورت خصوصی و گروهی برگزار میشود که هر کدام شرایط و مزایای خاص خود را دارد.در کلاس خصوصی استاد تمرکز بیشتری روی هنرجو دارد و زمان بیشتری را صرف آن میکند و البته هزینه اش هم نسبت به کلاس گروهی بالاتر است.

در کلاس های عمومی تعداد سوالات بیشتری پرسیده میشود و این باعث میشود یادگیری هنرجو بیشتر شده و مطالب آموزنده بیشتری یاد بگیرد و نکته مهمتر اینکه هزینه کلاس های عمومی پایین تر از کلاس های خصوصی است .

آموزش میکروپیگمنتیشن چه روشی را به دنبال دارد؟

آموزش میکروپیگمنتیشن علاوه بر کاربرد در زیباسازی چهره ی افراد در علم پزشکی نیز دارای کاربرد های فراوانی است. اینکه استفاده از این روش در حد و اندازه ای که لازم باشد به پوست صورت هیچ گونه ضرری نمی رساند کاملا درست و به جا می باشد.

 تاتو حک نمودن طرح های مختلفی بر روی بدن است که به دلخواه مشتری و در هر جایی از بدن انجام می شود.

تنها کاربردی که تاتو بدن دارد این است که برای حفظ روحیه ی افراد و زیبایی محض تن به این کار می دهند، در صورتی که این روش علاوه بر این ها دارای کاربرد ها درمانی می باشد و خواص ترمیمی برای پوست را دارد.

از این روش ترمیمی برای متقارن کردن پوست صورت و یا نرمال جلوه دادن آن استفاده می شود. باید گفت روش گفته شده به صورت تقریبا دائمی است.

این روش ماندگاری بسیار زیادی را دارد و قادر است تا چند سال اثرات خود را حفظ کند. به دلیل آنکه ماندگاری طولانی دارد و از خونریزی کمی برخوردار می باشد، بسیار مورد توجه افراد علی الخصوص خانم ها قرار گرفته است.

 البته جدا مسائلی که به آنها اشاره شد نحوه ترمیم آن نیز به عنوان مزیت بزرگی از آن یاد می شود. به این صورت که با ترمیم دوباره افراد هیچ گونه تغییر محسوسی در خود نمی بینند و به مانند دوره ی قبلی جذاب و فاقد هرگونه عوارض احتمالی خواهد بود.

میکروپیگمنتیشن ابرو

دوره یادگیری میکروپیگمنتیشن

آموزش میکروپیگمنتیشن به شما این امکان را می دهد که مهارت های لازم را کسب کنید تا بتوانید به طور حرفه ای در سالن های زیبایی یا تاتو کار کنید و از تکنیک های پیگمنتیشن بدن متناسب با سفارش مشتری استفاده کنید.

در این دوره ها به بهداشت و ایمنی در حین عمل های پیگمنتیشن، چه سطحی (میکروپیگمنتیشن یا میکروبلیدینگ) و چه عمیق تر (خالکوبی) توجه ویژه ای می شود.

آموزش بسیار متنوع است. برخی از دوره ها بیشتر به دنیای زیبایی بدن گرایش دارند، در حالی که برخی دیگر بیشتر به سمت تاتو بدن هستند. بنابراین، مهم است که در مورد تمام گزینه های موجود برای انتخاب دوره ای که به بهترین وجه با ترجیحات شخصی شما مطابقت دارد، آشنا شوید.

برای شناسایی توانایی‌ها و علایق خود، توصیه می‌کنیم در آزمون های تهران تاتو شرکت کنید، که به شما کمک می‌کند بهتر بفهمید که چه کسی هستید تا مسیرهای آموزشی و حرفه‌ ای را که با ترجیحات شما مطابقت دارند و در آنها می‌توانید بیشترین بهره را از نمایه خود ببرید، کشف کنید.

از تکنیک های ابرو و میکروپیگمنتیشن استفاده کنید.

طرح هایی برای خالکوبی طراحی کنید که مطابق با سفارش مشتری باشد.

با رعایت بهداشت لازم، مواد و ظروفی را که برای ساخت تاتو استفاده می شود، آماده کنید.

وسایل مورد استفاده را استریل و نگهداری کنید.

به مشتریانی که به کلینیک زیبایی یا سالن تاتو مراجعه می‌کنند کمک کنید و به آنها در مورد گزینه‌ها و توصیه‌هایی که باید پس از انجام رنگدانه‌های پوست با استفاده از هر یک از تکنیک‌ها دنبال کنند، راهنمایی بدهید.

موارد استفاده در میکروپیگمنتیشن

موارد استفاده از روش میکروپیگمنتیشن بسیار زیاد هستند که در دوره های مختلف توسط اساتید و متخصصان امر آموزش داده می شود. در اینجا تعدادی از کاربرد های آن را برای اطلاع شما بیان می کنیم.

یکی از این موارد ترمیم و بازسازی پلک ها است. از این روش می توان ابرو ها را به شیوه ای کاملا حرفه ای بازسازی و ترمیم نمود که کاملا طبیعی و دلنشین نیز می باشد.

ترمیم عیب های کوچک مویرگی، بازسازی هاله سینه، به وجود آوردن طرح های متنوع برای چشم که این امر برای کسانی که به انواع مواد آرایشی حساس هستند کاربرد خیلی زیادی دارد، کسانی هم که در قسمت هایی از سر و یا ابرو دچار کم پشتی هستند و این موضوع برای آنها ناراحت کننده است، با این روش می توان عمل ترمیم را انجام داد و آن را محو نمود.

کاربردهای میکروپیگمنتیشن در آرایش دائم

هنرجوهایی که به آموزش میکروپیگمنتیشن روی می آورند قادر هستند که با استفاده از ترفند هایی که در طول دوره می آموزند انواع روش های آرایشی در این زمینه را بیاموزند. در این روش ها معمولا با هاشور زدن و سایه نمایی ابروها، آنها را با هم متضاد هستند را هم قرینه می کنند و حتی می توان مدل های جدید و متنوعی را نیز طراحی و پیاده نمود.

ترسیم نمودن خط چشم در قسمت بالای مژه ها و پلک ها یکی دیگر از کاربرد هایی است که آموزش داده می شود. برای طراحی های جذاب در قسمت چشم ها باید سایه های فوق العاده ایجاد نمود که می توان در پایین چشم و یا بالای چشم آن را اجرا نمود. البته این روش به هاشور زدن نیز معروف می باشد.

کاربرد میکروپیگمنتیشن در زیباسازی لب ها

برای زیبا سازی لب از طریق میکروپیگمنتیشن برای پر حجم کردن و ترمیم قسمت هایی که دچار عدم تقارن و ناهمگون هستند بهره می گیرند.

این کار به صورت کاملا حرفه ای باید انجام شود تا نتایج مطلوب را به دنبال داشته باشد. بر همین اساس است که روی آموزش های اصولی تاکید زیادی در این زمینه می شود.

از این روش نیز می توان رژلب دائم را اجرا نمود که به مانند روش قبلی به آن هاشور زدن لب ها می گویند.

یکی از مزیت هایی که این روش به دنبال دارد برطرف نمودن سیاهی ها و لکه هایی است که به مرور زمان به دلایل مختلف بر روی پوست و اطراف لب ایجاد شده اند. همچنین این روش سبب می شود که لب های افراد دارای زیبایی و جذابیت قابل ملاحظه ای باشند.

تاثیرات میکروپیگمنتیشن در پاکسازی صورت

افرادی که می خواهند برای پاکسازی صورت و پوست خود از لکه هایی که به مرور به وجود آمده اند و یا حتی مادرزادی وجود داشته اند باید آموزش های لازم را در خصوص میکروپیگمنتیشن ببینند.

یکی دیگر از کاربرد هایی که این روش دارد و کارآموزان می توانند آن را اجرا نمایند از بین بردن جای بخیه است.

برای بسیاری از افراد این لکه ها و جای بخیه ها بسیار زننده و ناراحت کننده بوده و باعث می شود که افراد از اعتماد به نفس پایینی برخوردار باشند. این متد پوست صورت را به طور کامل پاکسازی می نماید و صورتی جذاب را به افراد هدیه می دهد.

کاربرانی که روش کار با آن را می آموزند قادر خواهند بود ماه گرفتگی های رو پوست را تا حد مطلوبی از بین ببرند و قسمت آسیب دیده را با دیگر قسمت ها هم رنگ و یکسان کنند. بدیهی است هر چه قدر افراد در کار خود حرفه ای تر و مسلط تر باشند به همان اندازه از میزان رضایت بیشتری برخوردار خواهند بود.

تاثیرات میکروپیگمنتیشن در پاکسازی صورت
تاتو رژ لب

آموزش میکروپیگمنتیشن چه تفاوتی با تاتو دارد؟

روش های مناسب سازی صورت دارای انواع مختلف و کاربرد های متنوعی هستند. میکروپیگمنتیشن با روش هایی که در تاتو انجام می شود علی رغم اینکه دارای شباهت می باشد، تفاوت های زیادی هم با هم دارند. تاتو یکی از روش های سنتی است که از آن برای حک نمودن طرح هایی که افراد به دلخواه خود انتخاب می کنند انجام می شود.

روش آموزش تاتو بدن به این صورت است که رنگ دانه هایی را به وسیله ی سوزن به زیر پوست تزریق خواهد شد که البته باید گفت که از امنیت بالایی برخوردار نبوده و امکان دارد عوارض جانبی بسیاری در فرد پس از تزریق رنگ به وجود آید که باعث آسیب های جدی به پوست آنها می شود.

خطر ابتلا به انواع بیماری های عفونی به دلیل استفاده ی غیر اصولی از دستگاه ها و وسایلی که فاقد استاندارد های لازم هستند از جمله مواردی است که در این روش باید مورد توجه داشت.

در این روش تاتو کاران به مقدار قابل توجهی سوزن ها را در عمق پوست افراد برده و سپس اقدام به تزریق رنگ به داخل آن می کنند، همین امر باعث بروز عوارض و عفونت های جدی می شود.

آیا روش میکروپیگمنتیشن عوارضی دارد؟

به طور کلی در آموزش میکروپیگمنتیشن به کارآموزان اصول حرفه ای کار آموزش داده می شود. در این روش عمق سوزن هایی را که وارد پوست می شود به میزان اصولی محاسبه شده تا از بروز عوارضات احتمالی جلوگیری شود. همچنین در این روش از وسایل و دستگاه های کاملا استاندارد استفاده می شود که همین امر نیز باعث کاهش عوارضات احتمالی و جلوگیری از عفونت می شود.

سلامت مشتریانی که از روش مذکور استفاده می کنند از هر چیزی برای متخصصان آن با ارزش تر است. بر همین اساس از وسایل کاملا استریل و بهداشتی بهره می گیرند تا بتوانند بهترین نتیجه را به ارمغان بیاورند.

در نگاه اول شاید گفت که استفاده از رنگ دانه ها و تزریق آنها به زیر پوست از جمله شباهت های این دو روش باشد، اما در واقع نوع رنگی آن کاملا مطابق با پوست است و زمانی که اجرا می شود رنگ آن با ابرو کاملا مطابقت دارد و نتیجه ی کار بسیار فوق العاده و زیبا خواهد بود، اما در تاتو به این گونه نیست و شرایط متفاوت با روش قبلی است.

رنگ دانه ها در روش تاتو

رنگ دانه هایی که در روش تاتو استفاده می شود پس از اتمام کار پر رنگ بوده و شکل زننده ای به خود میگیرند و تا مدتی این غلظت رنگ به قوت خود باقی است. یکی دیگر از تفاوت های این دو روش نحوه ی اجرای آنها است که در این تکنیک از حداقل میزان خونریزی و درد همراه است و ورم و التهاب زیادی را به دنبال ندارد، اما در روش تاتو امکان خونریزی وجود دارد و با کمی درد همراه است.

در روش تاتو به دلیل التهاباتی که امکان دارد پس از انجام آن رخ دهد میزان بهبودی و ترمیم پوست افراد به گذشت زمان نیاز دارد .

همچنین کلیه نکات بهداشتی به بهترین نحو اعمال می شوند که این امر به مشتریان اطمینان خاطر می دهد که هیچ گونه خطری از جانب بروز عوارض و عفونت های احتمالی آنها را تهدید نمی کند.

انتخاب مرکز آموزش میکروپیگمنتیشن 

Micropigmentation training یاد آور این مساله است که استفاده از وسایل استریل و یک بار مصرف، بهره مندی از دستگاه های با قابلیت های مرتبط و عالی و نیز رعایت کلیه ی موازین بهداشتی از اصول غیر قابل انکار آن می باشند. پیشنهاد می شود اگر قصد دارید از این روش برای زیباسازی پوست صورت و یا از بین بردن نقص هایی که در صورت شما وجود دارد استفاده کنید به طور حتم در ابتدا در مورد مکانی که این کار را انجام می دهد تحقیق لازم را انجام دهید.

micropigmentation

سوالات متداول

آموزش میکروپیگمنتیشن برای چه قسمت هایی از صورت انجام میپذیرد؟

میکروپیگمنتیشن یک روش نوین برای زیبایی ابرو،لب و چشم است که بصورت موقت و دائمی روی صورت انجام میشود.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن در چند مرحله انجام میشود؟

این آموزش ها در 8 جلسه سه ساعته برای شما هنرجویان انجام میشود.

آیا میکروپیگمنتیشن با میکروبلدینگ تفاوت دارد؟

بله در روش میکروپیگمنتیشن رنگدانه ها به لایه های پایین تری از پوست تزریق میشوند بخاطر همین نسبت به روش میکروبلیدینگ ماندگاری بیشتری دارد.

برای قبل از آموزش میکروپیگمتیشن آیا باید دوره خاصی را گذرانده باشیم؟

خیر،تمام افراد مبتدی میتوانن در این دوره ها شرکت کنند و تنها نکته مهم علاقه شما برای یادگیری است ما در آکادمی تهران تاتو جدیدترین روشها را به شما عزیزان آموزش میدهیم.

هزینه آموزش میکروپیگمنتیشن به چه شکلی می باشد؟

هزینه این جلسات بسته به انتخاب کلاسها که به دو صورت خصوصی و عمومی تعیین میشود انجام میگیرد.

آیا برای کسانیکه در تهران ساکن نیستن هم شرایط ویژه آموزش وجود دارد؟

بله تمام عزیزانی که در تهران ساکن نیستن به خوابگاه معرفی خواهند شد و شرایط برگزاری کلاسها نیز با توجه به آنها زمان بندی میشود.

دوره آموزش میکروپیگمنتیشن
آموزش میکروپیگمنتیشن ابرو
24 پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   شامل دوره های طراحی چهره، هاشور ابرو،کشیدن خط چشم و بن مژه،کشیدن خط لب،شیدینگ و دکوپاژ و … میباشد.

   پاسخ
 1. kashani
  kashani گفته:

  من علاقه زیادی به یادگیری میکروپیگمنتیشن دارم از کجا باید شروع کنم ایا باید تخصص خاصی در آرایش داشته باشم ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   چون آموزش ها از صفر تا صد هستش نیاز به اینکه شما تخصص خاصی داشته باشید نداره ثبت نام کنید تا مراحل آموزش را به شما اعلام کنید

   پاسخ
 2. نگار
  نگار گفته:

  ایا ابزار و وسایل مورد نیاز این دوره را باید خود هنرجویان تهیه کنند

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   سلام از طریق سایت ما میتونید بهترین وسایل را با قیمت مناسب خریداری کنید

   پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   تعداد جلسات 8 جلسه هستش از مبتدی تا مربیگری بصورت کاملا تخصصی

   پاسخ
 3. رویا اسدی
  رویا اسدی گفته:

  خواستم بپرسم میتونیم شهریه رو بصورت اقساط پرداخت کنیم ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   یکی از شرایط مورد توجه آکادمی ما دریافت شهریه از هنرجویان بصورت اقساط میباشد جهت دریافت شرایط لازم از طریق فرم ثبت نام اقدام کنید.

   پاسخ
 4. هاشم پور از کرج
  هاشم پور از کرج گفته:

  برای آموزش میکروپیگمنتیشن چه مراحلی را یاد خواهیم گرفت؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   ابتدا کار با دستگاه را یاد خواهید گرفت-بعد مربی طرح ها را به شما اموزش میدهد-مرحله بعد تنظیم و فشار دست حین کار را یاد میگرید و مرحله اخر تمرین عملی میکروپیگمنتیشن روی مدل را کار میکنید.

   پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بعد از انتخاب دوره و زمان بندی آن هزینه خدمتتان اعلام خواهد شد

   پاسخ
 5. ندا کلهر
  ندا کلهر گفته:

  نحوه برگزاری کلاسها به چه نحوی است ایا میتونیم چند نفر همزمان اموزش ببینیم ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   برگزاری کلاسها بصورت عمومی در یک کلاس و خصوصی هستش اگر بخواهید چند نفر اموزش بگیرید باید کلاس های خصوصی را ثبت نام کنید

   پاسخ
 6. هنگامه مرادی
  هنگامه مرادی گفته:

  چه تفاوتی بین میکروبلیدینگ و میکروپیگمنتیشن هستش از لحاظ آرایش ابرو و یادگیری ممنون میشم توضیح بدهید.

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   تفاوت های بسیاری دارند بهتون پیشنهاد میکنم از قسمت مقالات مطالب میکروپیگمنتیشن و میکروبلیدینگ رو مطالعه کنید

   پاسخ
 7. کاشانی
  کاشانی گفته:

  سلام خواستم بپرسم تخفیف هایی که تو سایت درج کردید شامل همه زمان ها میشود یا فقط برای دوره خاصی هستش

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بله شامل همه زمان ها میشه و شما میتونید با کمترین هزینه ثبت نام کنید

   پاسخ
 8. razieh
  razieh گفته:

  آیا بعد از اتمام کلاسهای میکروپیگمنتیشن میتونم بعنوان یک پیگمنتر مشغول بکار بشوم؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   در آکادمی تهران بهترین اساتید برای آموزش و یادگیری در خدمت شما هستند و قطعا میتوانید به این هدف برسید.

   پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   از طریق فرم ثبت نام میتونید مشخصات خود را ثبت کنید تا همکاران بنده با زمان بندی کلاس ها را با شما هماهنگ کنند.

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.8/5 - (28 امتیاز)