تاتو بدن در تهران | تاتو تهران | مرکز تاتو بدن در تهران

بهترین و تخصصی ترین مرکز تاتو بدن در تهران

تاتو تهران یکی از مراکز موثق برای انجام تاتو بدن می باشد که با رعایت اصول و نکات بهداشتی توانسته بهترین مدل ها و طرح ها را برای کلیه افراد ارائه نمایند.

تاتو بدن در قدیم اکثرا به علل مذهبی و قومی اعمال می شده است ولی به مرور زمان در دنیای امروزی این گونه خدمات به علت علاقه اشخاص و جذابیت آن صورت می گیرد.

بیشتر خانم ها در زمان های گذشته افزون بر زیبایی به علت خرافاتی مانند بالا بردن محبت همسر نسبت به خود، دور نمودن چشم بد از زندگی، خوشبخت شدن و… تاتو انجام می دادند.

افزون بر بانوان، اکثر آقایان هم توان و قدرت بسیاری داشتند بخش های متنوع بدن نظیر بازو، سینه خود را خالکوبی می نمودند ولی در حال حاضر بیشتر از 90٪ از آدم ها به علت تمایل و علاقه خود این کار را انجام می دهند.

امروزه معمولا تاتو با درد کمتری ایجاد می شود و روش جدید مسلما نسبت به قدیم خیلی بهتر و مطلوب تر است .

در متد جدید تاتو تهران مدل مدنظر را نخست به وسیله خودکار بر روی پوست می کشند و پس از آن با به کارگیری سوزن های مخصوص که به سوزن سرطلایی مشهور هستند تاتو را انجام می دهند.

مرکز تاتو بدن در تهران

تاریخچه تاتو بدن

تاتو بدن نوعی طرح روی بدن است که با وارد کردن جوهر و رنگدانه‌ها انجام میشود که غیرقابل پاک شدن و بصورت دائمی میباشد و در لایه میانی پوست برای تشکیل طرح ایجاد می‌شود. این هنر  زیبا و مدرن خالکوبی نامیده میشود.

تاتو شامل سه دسته کلی می‌شوند: صرفاً تزئینی (بدون معنای خاص)، نمادین (با معنای خاص) و تصویری (تصویری از یک شخص یا آیتم خاص). علاوه بر این، می توان از خالکوبی برای شناسایی استفاده کرد.

اگر به دنبال تتوی کامل بدن هستید، باید مطمئن شوید به طرحی که انتخاب می کنید متعهد هستید. اگر نه تمام بدن شما را پوشش می دهد، بنابراین باید مطمئن شوید که آن را دوست دارید. این روزها خالکوبی از همیشه محبوب تر شده و به یک ترند جهانی تبدیل شده است.

تاتو بدن، علامت دائمی یا طرحی که با وارد کردن رنگدانه از طریق پارگی در پوست روی بدن ایجاد می شود. خالکوبی بدن مناسب در اکثر نقاط جهان انجام می شود. طرح‌های تتو شده توسط افراد مختلف انجام می‌شود که یا محافظت خوبی در برابر بیماری ایجاد می‌کند و  یا بصورت طرح های تزئینی رایج روی بدن افراد طراحی میشود.

تاتو بدن از گذشته تا به الان 

تاتو بدن از قدیم تا به امروز در میان مردم چه زن و چه مرد متداول بوده و اکثرا این عمل را مطابق بر عقاید مذهبی و بعضی های دیگر هم برای زیبایی و ظرافت ان را انجام می دهند. تاتو یکی از پیشه های خیلی حساس و دقیق است و حتما بایستی به وسیله اشخاص حرفه ای صورت گیرد.

در حقیقت تاتو بدن مفهوم است که به واسطه یک جسم خارجی مواد رنگی را به لایه زیرین پوست تزریق نموده که این عمل باعث تحولات رنگی می شود. در حقیقت تاتو بدن علل متنوعی دارد بعضی برحسب اعتقادات مذهبی و بعضی برای زیبایی و بعضی ها برای پوشاندن ایرادات خود نظیر پوشاندن ماه گرفتگی، زخم و… انجام می دهند.

بهترین مرکز تاتو تهران

  تاتو در نواحی متنوع بدن می تواند صورت گیرد و در خصوص درد آن می توان بیان نمود که در برخی از بخش های بدن درد تاتو در قیاس با بخش های دیگر بیشتر است ولی با این حال بعضی افراد دوست دارند روی بخش های خاصی از بدن خود تاتو انجام دهند.

امروزه با به کارگیری از بی حسی های موضعی محل مورد نظر را بی حس می نمایند و در این صورت درد کمتری احساس می شود. با ما همراه باشید تا با هزینه این گونه تاتو و مراکز مطلوب این کار بیشتر آشنا شوید.

چطور میتونم برای تاتو بدن وقت مشاوره بگیرم؟

با ارسال پیام در واتس آپ آکادمی میتونید در زمینه مدل و طرح مورد نظرتون و همچنین هزینه انجام کار مشاوره بگیرید.در آکادمی تهران تاتو جدیدترین طرح های تاتو با بهترین دستگاه ها بر روی بدن شما تتو خواهد شد.

اساتید تهران تاتو بر اساس طرح مورد نظر شما هزینه و زمان انجام کار را اعلام خواهند کرد.

خدمات مرکز تاتو بدن در تهران

در حقیقت تاتو بدن یک کار خیلی تخصصی و متبحرانه می باشد و اصولا بایستی به وسیله اشخاص حرفه ای در این حیطه صورت گیرد .

زیرا هنر تاتو دارای نکات بسیار حساسی می باشد و نیز از طرح، مدل و سبک های مختلفی برخوردار است که مطابق با علاقه و سلیقه مشتری بایستی انجام شود .

همانگونه که می دانید این کار خیلی دقیق و تخصصی بایستی به وسیله اساتید حرفه ای که دوره های مربوط به آن را گذرانده باشند صورت بگیرد.

مرکز تاتو بدن در تهران در حیطه اعمال کلیه خدمات تاتو و آرایش های دائم صورت دارای سال ها پیشینه، تجربه و مهارت می باشد.

این مرکز به علت داشتن پیشینه و مهارت بسیار بالا در حال حاضر توانسته به یکی از مطلوب ترین و کاربلد ترین مراکز تاتو بدن در ایران مبدل شود و خیلی از اشخاص علاقمند به آموزش کار تاتو معمولا به این مراکز رجوع می نمایند.

بنابراین در این مرکز کلیه خدمات زیبایی و آموزش تاتو ارائه می شود که تحت نظر متخصص ترین و کاربلد ترین اساتید و نیز براساس استاندارد های پزشکی مدرن دنیا صورت می گیرد.

مرکز تاتو بدن در تهران مطلوب ترین گزینه برای اشخاصی که تمایل به یادگیری این امور را دارند.

تاتو تهران

خدمات تاتو بدن

 

اگر تمایل به انجام تاتو بدن هستید بایستی پیش از این عمل در خصوص آن معلومات و دانشی کسب نمایید چرا که این گونه تاتو امکان دارد دارای عوارضی باشد و شخص بایستی پیش از مبادرت به آن از عوارض پس از آن اطلاعاتی کسب نماید.

اشخاصی که به تاتو ماهرانه علاقه دارند بایستی پیش از مبادرت به این کار از نوع پوست خود آگاهی کافی داشته باشند زیرا بعضی پوست ها از حساسیت زیادی برخوردار می باشند و انجام تاتو بر روی این گونه پوست ها احتمال ایجاد صدمات جدی را افزایش می دهد و نیز امکان دارد عوارضی به همراه داشته باشد.

مواد و رنگ های ویژه ای در زمان تاتو بدن به کار برده می شوند که این مواد امکان دارد در بدن عفونت ایجاد نماید حتی اگر این کار در مراکز معتبر و با رعایت اصول بهداشتی انجام گیرد باز هم به علت حساسیت شخص به رنگ و مواد استفاده شده سبب ایجاد مسائلی پس از تاتو می شود.

پس بهتر است نوع پوست خود را پیش انجام این کار شناسایی نموده و اگر می دانید که پوست حساسی دارید بهتر است این کار را انجام ندهید.

خالکوبی نماد زندگی

خالکوبی همیشه با نماد و معنی مرتبط بوده است و حتی می تواند هم تجربیات زندگی و هم شگفت انگیزترین ویژگی های شخصیت شما را نشان دهد.

مانند نحوه لباس پوشیدن ما، خالکوبی ها چیزهای زیادی در مورد شخصیت هر فرد می گویند، حتی عمیق ترین احساسات یا تاثیرگذارترین تجربیات زندگی ما را آشکار می کنند.

آیا تا به حال نخواسته اید آن عبارتی را که به شما الهام می بخشد، نمادی که به شما یادآوری می کند که چیزی ارزشمند بوده است یا حتی نام آن شخصی که زندگی شما را نشانه گرفته است را خالکوبی کنید تا آن را برای همیشه روی پوست خو حک کنید.

این است که، بطور کلی، وقتی تصمیم می گیرید چیزی را خالکوبی کنید، این کار را انجام می دهید و می دانید که معنای بسیار خاصی دارد و بنابراین، چیزی در مورد شما و آنچه می خواهید به محیط خود منتقل کنید را نشان می دهد.

عوارض و موارد جانبی تاتو

پیش از انجام تاتو بایستی از عوارض و موارد جانبی آن مطلع شوید، بهتر است بدانید که در زمان تاتو نمودن چون سوزن ویژه ای به قشر پوست ضربه می زند امکان دارد آلودگی هایی از این طریق به بدن شما وارد نماید و عوارض و ریسک های غیرقابل جبرانی را برای شما ایجاد نماید.

خیلی از بیماری ها مانند هپاتیت و ایدز امکان دارد بدین وسیله به شما انتقال داده شود که جز خطرناک ترین بیماری ها می باشند و درمان معلومی ندارند، با این حال توجه به ضوابط بهداشتی از سوی اشخاصی که این عمل را انجام می دهند کاملا الزامی است.

اگر دوست دارید تاتو انجام دهید بهتر است برای اجرای این حرفه به اشخاص متبحر و ماهر در این حیطه رجوع نمود تا کلیه نکات بهداشتی را به بهترین نحو رعایت نمایند و خطری شما را در این حیطه تهدید ننماید.

متاسفانه امروزه در این حیطه اشخاصی هستند که هیچ گواهی نامه و مدرکی در این زمینه ندارند و با یک الگو برداری خیلی ساده تصور می کنند که بسیار حرفه ای می باشند لذا اگر شما می خواهید طرح و مدل ویژه ای را روی بدن خود خالکوبی نمایید به شما توصیه می شود که به مراکز معتبر و نزد اشخاص ماهر بروید و در این راه قصور ننمایید چرا که امکان دارد عوارض غیر قابل جبرانی را تجربه نمایید.

هزینه تاتو بدن در تهران

در حقیقت اشخاصی که تمایل دارند در خصوص هزینه تاتو بدن در تهران اطلاعاتی را کسب نمایند بایستی دقت نمایند تا بهترین مرکز را از لحاظ کیفیت انتخاب کنید.

تمامی آموزش های تاتو در مرکز تهران تاتو مطابق با جدیدترین تکنیک ها و همچنین تحت نظر متخصص ترین اساتید بین المللی برگزار می شود که قطعا در هزینه تاتو بدن شما تفاوت زیادی را ایجاد میکند.

بنابراین مهم ترین شیوه آگاهی از این قیمت ها این است که به وب سایت ها و شبکه های اجتماعی این مراکز سر زده و یا با آنها ارتباط برقرار نمایید.

همانگونه که بیان شد هر شخصی برای تاتو بایستی به مراکز کاملا بهداشتی رجوع نماید زیرا که اگر بهداشت در این شرایط رعایت نشود امکان دارد بیماری های خاصی را به شخص انتقال نمود.

قیمت تاتو بدن در تهران

بر همین مبنا هزینه تاتو بدن در تهران امکان دارد از دیگر مراکز بیشتر باشد اما با این حال شخص بایستی نخست به سطح کیفی کار این مراکز توجه نماید چرا که کار تاتو کار خیلی حساس و ظریف می باشد و نمی توان برای اعمال آن به هر مکانی اعتماد نمود.

در این حرفه امکان دارد اشخاص بسیاری در حال فعالیت باشند اما تبحر لازم در این حیطه را نداشته باشند .

پس در این صورت تا جایی که می توانید به مراکز مطمئن نظیر مرکز تاتو بدن در تهران رجوع نمایید که گواهی نامه، دانش و معلومات لازم را در حیطه تاتو داشته باشند و مهم تر از همه اینکه کار آنها براساس ضوابط بهداشتی باشد تا مسئله ای ایجاد نشود.

اساسا مراکزی که تخصص لازم ندارند امکان دارد هزینه کمتری را برای نرخ تاتو بدن تعیین نمایند و این در صورتی است که شخص نخست بایستی به سطح کیفی کار دقت نماید.

قیمت تاتو بدن در تهران
قیمت تاتو بدن

مراقبت های پس از تاتو بدن

  عدم دقت به مراقبت های لازم پس از تاتو بدن می تواند مسائل بسیاری را ایجاد نماید بدین علت همواره تاتو آرتیست ها سعی می کنند معلومات کافی در این مورد را در دسترس شما قرار دهند.

در مجموع می توان بیان نمود پوست پس از انجام تاتو حساس شده و خیلی زود دچار عفونت های متنوعی می شود به همین علت ضروری است از پوشش مطلوبی پس از پایان تاتو استفاده نمود تا از ورود هر نوع میکروب و آلودگی به قشر درونی پوست ممانعت نمود.

پانسمان اعمال شده بایستی در ساعت های نخست حفظ شود و پس از چند ساعت می توان ان را باز نمود و با آب ولرم و یک صابون بدون بو شستشو نمود.

در روز های آتی هم از واقع شدن در برابر نور مستقیم خورشید و یا به کارگیری از هر نوع مواد شیمیایی و آرایشی دیگر بر روی تاتو بایستی اجتناب نمود. تاتو تلفیقی از رنگ های متنوع است و برای از میان بردن آن بایستی چندین مرحله لیزر به کار برد.

مزایای تاتو جدید وجود سبک ها، مدل ها و طرح های متنوع به همراه رنگ های مختلف می باشد که به شخص کمک می کند انتخاب های بیشتری داشته باشد. در صورت لزوم می توان با تاتو کارهای حرفه ای در خصوص تعیین تاتو بدن مشاوره نمود و تاتوی نوین یا سنتی را انتخاب نمود.

به کارگیری از اقسام متنوع خالکوبی در ایران غیر مجاز نیست اما مکان هایی که تاتو کارها در آن فعالیت می کنند بایستی از لحاظ بهداشتی مورد قبول باشند، عفونت هایی که به علت عدم رعایت بهداشت یا محافظت های نامطلوب امکان دارد ایجاد شود در اکثر موارد جبران ناپذیر است.

ویژگی های مرکز تاتو بدن در تهران

‌اگر به دنبال مجهزترین مرکز تاتو بدن در تهران می باشید تا از نتیجه تاتو خود رضایت کافی را کسب نمایید بایستی در تعیین مرکز تاتو دقت و ملاحظه کافی به خرج دهید زیرا که تهران جزوه بزرگترین شهرها ‌و دارای شمار فراوانی مراکز آرایشی و زیبایی می باشد.

از مهمترین ویژگی های مرکز تاتو بدن در تهران می توان به این مورد اشاره نمود که بایستی دارای مجوز رسمی از فنی حرفه ای در زمینه تاتو و آرایش دائم باشد. بایستی دارای اشخاص متبحر و متخصص و با تجربه باشد.

 توجه نمایید که مرکز تعیین شده بایستی کارتریج های یکبار مصرف به کار بگیرند.

از دیگر ویژگی های Body Tattoo Center نیز می توان به این مورد اشاره نمود که بایستی از لحاظ بهداشتی مطلوب ترین وضعیت را داشته باشد و رنگ ها و موادی را به کار بگیرند که مورد تایید وزارت بهداشت نیز باشند.

علل انجام تاتو بدن

بی شک علت آن در طی سال های متنوع تحت الشعاع افکار متنوعی قرار گرفته است. دقت نمایید در قدیم به کارگیری اقسام متنوع تاتو بر روی بدن به این علت بوده که شخص از تصویر شیر و یا عکس های جالبی برای نمود پهلوانی و قدرت خویش استفاده می کرده است.

اما در حال حاضر بعد آرایشی آن مدنظر واقع شده است مخصوصا در میان خانم ها به کارگیری از سمبل های نازک و ظریف بسیار مورد ملاحظه واقع شده است.

تاتوی بدن بدون درد نیست اما اگر این کار توسط شخص متخصص و کاربلد انجام شود می توان از نتیجه کار به دست آمده راضی بود.پس برای انتخاب مرکز و تاتوکار حرفه ای وسواس بخرج داده و بیشتر تحقیق کنید تا بهترین متخصص و مرکز تاتو بدن و صورت را انتخاب کنید .

در تعیین نوع تاتوی خود بیشترین دقت را نمایید چرا که پاک کردن تاتو کار ساده ای نخواهد بود و شیوه های بکارگیری لیزر اگرچه امکان دارد همانند یک شیوه مدرن باشد ولی هم هزینه بالا برای شما دارد و همین اینکه زمان زیادی را باید برای آن صرف نمایید.

انجام تاتو بدن
بهترین مرکز تاتو

سوالات متداول

مرکز تاتو بدن در تهران باید چه ویژگی هایی داشته باشد؟

این مرکز علاوه بر داشتن اساتید با تجربه و اجرای حرفه ای خدمات تاتو،باید تمام اصول و نکات بهداشتی را نیز رعایت کند.

هزینه تاتو بدن در تهران به چه عواملی بستگی دارد؟

این هزینه ها با توجه به انتخاب آموزشگاه مربوطه و همچنین اساتید آن بستگی دارد.

مراقبتهای بعد از تاتو در تهران به چه نحوی میباشد؟

با توجه به اینکه جای تاتو شده سریعا دچار عفونت میشود لازم است که این قسمت در موعد مقرر مورد ضدعفونی قرار داده و تا چند روزی از قرارگیری در برابر نور مستقیم خورشید و استفاده از وسایل آرایشی خودداری کنید.

چند نمونه از طرح های تاتو بدن در تهران را نام ببرید؟

طرح تاتو مینیمال و ساده،طرح تاتو پروانه،طرح تتو موج،طرح تاتو بال فرشته،تاتو طرح فیل،تاتو طرح خنجر و …

علت اینکه باید تاتو را بهترین مرکز تاتو بدن انجام بدهیم چیست؟

برای اینکه تاتو یک کار دائمی است که پاک کردن آن شرایط ویژه ای دارد و با توجه به اینکه موقع انجام با درد همراه است اجرای ان توسط افراد متخصص باعث کم شدن درد ناحیه تاتو میشود.

طرح های تاتو بدن
تاتو بدن
26 پاسخ
 1. شهروز
  شهروز گفته:

  ایا شما تاتو بدن و صورت رو انجام دهید من میخام روی بیشتر قسمت های بدنم تاتو کنم ممنون میشوم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بله در آکادمی ما تاتو روی تمام نقاط بدن انجام خواهد شد

   پاسخ
 2. بهرام
  بهرام گفته:

  ایا ابزارهایی وجود داره که بشه تاتو رو بطور کامل پاک کرد من جایی تاتو کردم بدلیل کیفیت پایین چیزی که میخاستم رو تاتو نکردن میخام پاکش کنم ممنوم میشم راهنمایی کنید

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   تنها راه پاک کردن تاتو استفاده از لیزر هستش که این امر فقط باید توسط متخصص پوست انجام بشود

   پاسخ
 3. آرین
  آرین گفته:

  شما همه طرحهای تاتو رو انجام میدهید یعنی اگر طرح تاتو ورزشکاران رو بخواهیم قابل انجام هستش ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بله تمامی طرحهای جدید تاتو اعم از تاتو ورزشکاران و هنرمندان در آکادمی تهران تاتو انجام میشود.

   پاسخ
 4. مهناز ناصری
  مهناز ناصری گفته:

  خواستم خدمت دوستان بگم تو اکادمی تهران تاتو جدیدترین طرحهای تاتو با کیفیت بالا انجام میشود پیشنهاد میکنم یکبار امتحان کنید

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   ممنون خانم ناصری از اینکه تهران تاتو را برای یادگیری تاتو انتخاب کردید .

   پاسخ
 5. بهادر
  بهادر گفته:

  قیمت تاتو به چه عواملی بستگی داره من میخام روی دستم چند تاتو انجام بدهم

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   به طرح مورد نظر شما و اینکه کدام قسمت بدن میخواهید تاتو انجام بشود .

   پاسخ
 6. آریا
  آریا گفته:

  من میخام روی بدنم تاتو کنم میخاستم بدونم آیا انجام تاتو با درد همراه هستش

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   تا حدودی با درد همراه هستش ولی قبل از انجام از بی حسی استفاده میکنیم

   پاسخ
 7. مسعود از کرج
  مسعود از کرج گفته:

  من میخام روی بیشتر نقاط بدنم تتو کنم فقط میخاستم بدونم تاتوکار مرد هم دارید ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بله تتوکار مرد در آکادمی داریم برای رزرو وقت لطفا با شماره 09120854963 تماس بگیرید.

   پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   هر طرحی از تاتو که شما مدنظرتان باشد ما در آکادمی انجام میدهیم

   پاسخ
 8. هومن
  هومن گفته:

  بدون شک بهترین تاتوکاران در اکادمی تهران تاتو حضور دارند من از کیفیت بالای تاتو بدنم کاملا راضی ام

  پاسخ
 9. Mohammad Shariati
  Mohammad Shariati گفته:

  باسلام
  می خواستم بدونم که طرح را خودمون باید در اختیارتان بگزاریم یا خودتان نیز طراحی می کنید ؟

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   بله شما باید بفرمایید چه طرحی لازم دارید تا ما برای شما تاتو کنیم

   پاسخ
 10. یاسین
  یاسین گفته:

  سلام خسته نباشید من روی مشت دست راستم میخواستم ی تاتو زئوس بزنم میخواستم آمار قیمتش رو بگیرم

  پاسخ
  • تهران تاتو
   تهران تاتو گفته:

   با سلام لطفا در واتس اپ پیام بدهید یا تماس بگیرید با تشکر

   پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

4.5/5 - (35 امتیاز)